M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1732: Siostra Kasi sprytnie ją podejdzie! Narkomanka Justyna zabiła ich matkę, a teraz zrealizuje okrutny plan - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-05-02 21:29

W 1732 odcinku "M jak miłość" siostra Kasi (Paulina Lasota), wyrachowana, zła do szpiku kości Justyna (Magdalena Wieczorek) nie da jej spokoju! Nie wystarczy Justynie, że ma na sumieniu śmierć ich matki, że kilka lat zabiła chorą na serce Krystynę, a teraz znęca się nad ciotką Stawskich, Mileną (Ewa Kania). Czego Justyna będzie chciała od Kasi? Dlaczego tak jej zależy na pogodzeniu z siostrą, która już dawno ją przejrzała? Zachowanie Justyny w 1732 odcinku "M jak miłość" sprawi, że Kasia nieco się otworzy na pojednanie. Siostry zbliżą się do siebie. Niestety to zapowiedź dramatycznych wydarzeń, bo złe zamiary narkomanki już nie będą tajemnicą... Zobacz WIDEO z tych scen i ZDJĘCIA z 1732 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1732 - wtorek, 18.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Kasia w 1732 odcinku "M jak miłość" zacznie podejrzewać, że Justyna wróciła do jej życia tylko w jednym celu i będzie świadoma tego, że młodsza siostra może sprowadzić na nią i  jej ukochanego Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) same kłopoty. Mimo to bezwzględna Justyna, która zatrzymała się w domu ich ciotki Mileny pod Warszawą, nie odpuści póki nie dostanie tego, po co przyjechała.

Oczywiście młodsza siostra Kasi w 1732 odcinku "M jak miłość" nie przestanie przed nią odgrywać roli pokornej, odmienionej narkomanki, która po śmierci matki Krystyny zrozumiała jak skrzywdziła bliskich. Zjawi się w gabinecie Stawskiej w szpitalu, usiłując się do niej zbliżyć. Justyna będzie niemal pewna, że odzyska zaufanie Kasi, której będzie kłamała w żywe oczy jak bardzo się zmieniła. Na jej widok Kasia w 1732 odcinku "M jak miłość" zareaguje wybuchem złości. - Ile razy mam ci powtarzać, że nie chcę z tobą rozmawiać? Proszę cię, wyjdź! Mam pacjentów. 

Ale reakcja siostry w 1732 odcinku "M jak miłość" nie powstrzyma Justyny przed realizacją celu przybycia do szpitala. - Ja jestem twoją pacjentką - zakomunikuje Stawskiej. - Nie mam czasu na głupie żarty!

- To nie żart, sama sprawdź, jestem umówiona! Nie miałam pojęcia, że ty tu będziesz. Obudziłam się z koszmarnym bólem pleców i zapisałam się do pierwszego wolnego lekarza! - skłamie Justyna.

- Nie chcesz ze mną rozmawiać, rozumiem, ale pomóż mi jako pacjentce, bo ja już nie wyrabiam... - doda Justyna, która w 1732 odcinku "M jak miłość" podejdzie Kasię sprytnie wykorzystując wspomnienia z dzieciństwa. - Zawsze czułam, że będziesz lekarzem. Pamiętasz, jak w przedszkolu rozcięłam czoło, a ty chciałaś mi zalepić ranę plasteliną? Naprawdę myślisz, że nie zasługuję na drugą szansę? Zaraz potem doda, że się nie podda i będzie walczyć o odzyskanie siostry, bo teraz jest inną osobą. 

- Justyna jest świadoma tego, że Kasia czuje do niej niechęć, bo już ją przejrzała. Moja postać jest tak wielowymiarowa, że wszystko się może zdarzyć i odmienić. Jest bardzo zdeterminowana i zrobi wszystko, żeby osiągnąć swój cel! - zapowiedziała Magdalena Wieczorek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Zachowanie Justyny w 1732 odcinku "M jak miłość" uśpi czujność Kasi, która dotąd była pewna, że siostra zburzy spokój, porządek, wszystko co dobre w jej życiu? Niestety pozwoli Justynie się do siebie zbliżyć, będzie nawet skłonna jej wybaczyć, ale krzywd wyrządzonych przez wyrodną siostrę nie zapomni tak szybko. - Kasia ma pewne podejrzenia dlaczego Justyna wróciła do jej życia. Wie, że mogą być z tego kłopoty - dodała Paulina Lasota w "Kulisach serialu M jak miłość".

Wieczorem Jakub w 1732 odcinku "M jak miłość" odbierze telefon od Mileny Stawskiej. Ciotka Kasi ostrzeże go przed Justyną, która ma tylko złe namiary. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze