M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1732: Aleksandra potępi znajomość Marcina ze striptizerką Kamą. Zrobi na niej straszne wrażenie - ZDJĘCIA

2023-05-08 15:35

W 1732 odcinku "M jak miłość" Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) będzie lekko mówiąc oburzona, że ledwo co Marcin (Mikołaj Roznerski) rozstał się z Izą, a koło jej syna i wnuków już kręci się inna kobieta. Do tego tancerka erotyczna o wątpliwej reputacji i podejrzanych kontaktach. Striptizerka Kama (Michalina Sosna) w 1732 odcinku "M jak miłość" nie da jednak Marcinowi o sobie zapomnieć. Detektyw znów uratuje ją z operacji, a ona w rewanżu wylewnie Chodakowskiemu podziękuje. Ku zgorszeniu Aleksandry, która nie podzieli zachwytu Marcina i jego dzieci nad striptizerką. To właśnie Kama zastąpi Marcinowi Izę? Sprawdź szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1732 - wtorek, 18.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Do życia Marcina w 1732 odcinku "M jak miłość" niczym powiew radości i szaleństwa znów wkroczy Kama, tancerka erotyczna, która już kilka razy korzystała z usług agencji detektywistycznej Chodakowskiego i Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski). Znów poprosi Marcina o pomoc, bo menadżer klubu, w którym będzie występowała nie zapłaci jej za występ po tym jak da mu kosza. Interwencja Chodakowskiego skończy się dla striptizerki pomyślnie, więc Kama w 1732 odcinku "M jak miłość" zajrzy do cukierni "Makarenka", by podziękować mu osobiście za ratunek. W ramach podziękowania zacznie Marcina całować przy dzieciach i jego matce.

Przebojowa, urocza i stale uśmiechnięta Kama w 1732 odcinku "M jak miłość" oczaruje Szymka i Maję, którzy będą zachwyceni jej seksownym, skąpym wdziankiem w cekinów. Córka Marcina i Izy uzna ją nawet za księżniczkę. Z zapartym tchem będzie słuchała opowieści o tym jak Kama tańczy przed publicznością, jaki utalentowaną jest tancerką. Aleksandra zachwytu wnuków jednak nie podzieli.

Matka Marcina w 1732 odcinku "M jak miłość" delikatnie mówiąc potępi jego znajomość z kobietą taką jak Kama, obawiając się jak ich relacja wpłynie na Szymka i Maję. - Założę się, że to nie jest jej jedyny talent - oliwy do ognia doleje jeszcze Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska), która podzieli obawy Aleksandry co do Kamy. Ale najlepsze nastąpi gdy w 1732 odcinku "M jak miłość" Marcina ze striptizerką zobaczy Iza.

M jak miłość. Marcin wypomni Izie do czego doprowadziła ich dzieci! Nie zgodzi się na terapię
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze