M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1731: Artur Rogowski nie daruje Ewie ataku na Basię! Znów zrobi z siebie ofiarę - ZDJĘCIA

W 1731 odcinku "M jak miłość" Artur Rogowski (Robert Moskwa) po raz pierwszy zaatakuje Ewę (Anna Kerth)! Do tej pory znosił z godnością i humorem jej podchody i ataki na Marysię (Małgorzata Pieńkowska). Rogowska sama sobie świetnie sobie radziła z Kalinowską. Ale kiedy pójdzie o Basię (Karina Woźniak), Marysia i Artur nie wytrzymają! Rogowski tak się przejedzie po Kalinowskiej, że aż miło będzie patrzeć! Jaka będzie reakcja podstępnej Ewy w 1731 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1731 - poniedziałek, 15.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1731 odcinku "M jak miłość" Artur dowie się od Marysi, jak Ewa potraktowała ich córkę. Kalinowska pozwoli sobie na to, żeby publicznie, w przychodni wypytywać Basię o jej związek z Wojtkiem! I jakby tego było mało, Ewa pozwoli sobie nazwać córkę Rogowskich wścibską!

Na reakcję rodziców Basi w 1731 odcinku "M jak miłość" nie trzeba będzie długo czekać. Najpierw rozprawi się z Kalinowską Marysia, a później Artur wezwie wspólniczkę do swojego gabinetu. Jeszcze nigdy w życiu nie był tak wściekły!

- Ja w sprawie twojego syna i mojej córki - zacznie Artur w 1731 odcinku "M jak miłość". - Marysia opowiedziała mi o twojej rozmowie z Basią. Ponoć twierdziłaś, że jest wścibska! Ewa, przecież to jest absurd!

Ewa zamilknie w 1731 odcinku "M jak miłość" i przez dłuższą chwilę, nie będzie wiedziała, co ma odpowiedzieć Rogowskiemu. A to tylko rozjuszy jeszcze bardziej ojca Basi. 

- Ja sobie nie życzę, żebyś ty w ten sposób rozmawiała z Basią!

- Przepraszam. Przesadziłam. Mam świadomość, że jestem na punkcie Wojtka przeczulona. Nawet nie masz pojęcia, jak to jest - Ewa w końcu zaleje się łzami w 1731 odcinku "M jak miłość". - Męża już straciłam, a teraz wydaje mi się, że jeżeli popełnię jakiś błąd to stracę kontakt z synem...

Czy Kalinowskiej uda się w 1731 odcinku "M jak miłość" wziąć Artura na litość i sprawa "rozejdzie się po kościach"?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1732: Wstrząsające odkrycie Jakuba o siostrze Kasi. Narkomanka Justyna siedziała w więzieniu - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1731 ZWIASTUN. Ewa dostanie pogróżki! Marysia zobaczy jak Daniel ją śledzi
Najnowsze