M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1728: Wielki skandal w Grabinie! Połowa mieszkańców wycofa się ze wspólnego projektu! Policja w domu Modrego- ZDJĘCIA, WIDEO

W 1728 odcinku "M jak miłość" w Grabinie wybuchnie naprawdę wielki skandal! Połowa mieszkańców wycofa się ze wspólnego projektu, w który mocno się zaangażowali. Barbara (Teresa Lipowska) i Józef (Stefan Friedmann) będą zażenowali sytuacją. Ale niestety, w 1728 odcinku "M jak miłość" wybuchnie wielka awantura i porozumienie nie będzie już możliwe! W domu Modrego pojawi się w końcu policja - WIDEO, ZDJĘCIA!

"M jak miłość" odcinek 1728 - wtorek, 25.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1728 odcinku "M jak miłość" mieszkańcy Grabiny zaczną realizować wielki, wspólny projekt. Będzie to przedstawienie teatralne, w którym główną rolę ma zagrać Marysia. Obok mają wystąpić, Barbara, Modry, a nawet Patrycja. Ale niestety, wszystko skończy się koszmarną awanturą i z pięknego zostaną pomysłu nici!

Dojdzie nawet do tego, że w 1728 odcinku "M jak miłość" w domu Modrego pojawi się nawet policja! Wszystko przez to, że z udziału w przedstawieniu zaczną rezygnować mieszkańcy Grabiny, jeden po drugim. Co wywoła ten skandal?

- Jeżeli coś jest z dobrą energią, nie musi być doskonałe - komentuje przygotowania do spektaklu Małgorzata Pieńkowska w "Kulisach M jak miłość". 

- Obsadzę cię w głównej roli - zachęci Rogowską Kisielowa. 

Niestety, jak zwykle kiedy pani sołtys zabiera się za coś, to się musi skończyć draką. Tak właśnie będzie w 1728 odcinku "M jak miłość". Dojdzie do wielkiej awantury Barbary i Modrego z panią Zosią, a następnie ludzie zaczną rezygnować z udziału w tym "cyrku"! 

Mieszkańcy Grabiny w 1728 odcinku "M jak miłość" będą solidarni z Barbarą i Modrym, ale sami też będą mieli dosyć zachowania Kisielowej podczas prób. I w końcu połowa aktorów decyduje się zrezygnować z występu! 

- Jeżeli coś Zosia mówi, to tak ma być! - ocenia Rożniatowska w "Kulisach M jak miłość". - Jest również brutalnie szczera, proszę państwa, aż do bólu...

Modry w 1728 odcinku "M jak miłość" pierwszy będzie chciał zrezygnować z udziału w przedstawieniu. Wtedy Kisielowa wybiegnie za nim przed dom i zacznie przekonywać: - Artysta powinien być otwarty na krytykę, znaczy na dyskusję... To droga do perfekcji!

- Sztuka, która osiąga wielki sukces, czasem powstaje w boleściach i trudach - przekonuje Rożniatowska w "Kulisach M jak miłość". 

- Róbcie sobie sami - ostatecznie wykrzyczy Zosia Barbarze i Modremu w 1728 odcinku "M jak miłość". 

- Wszystko się sprzysięgło przeciwko! - dodaje serialowa Kisielowa w "Kulisach M jak miłość". 

W finale skandalu w 1728 odcinku "M jak miłość" Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) podczas próby znajdzie wymówkę, aby nie brać w tym udziału. - Ja się będę zbierał, bo... A Patrycję (Alżbeta Lenska) przyjdzie usprawiedliwić Łukasz (Jakub Józefowicz). - Patrycja nie weźmie udziału w tym spektaklu. Żadnego, nie i koniec!

Ostatecznie w domu Modrego w 1728 odcinku "M jak miłość". Kisielowa wpadnie na pomysł, aby zaangażować Staszka (Sławomir Holland) i Rafała (Jakub Kucner) do udziału w spektaklu. Czy po tym wszystkich teatr w Grabinie dojdzie do skutku?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1728: Sowiński wkroczy do przychodni Rogowskich! Wyrówna rachunki z Marysią - ZDJĘCIA

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze