M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1728: Marysia i Artur zaniemówią na wieść o synu Kalinowskiej. Ewa jeszcze nigdy nie była tak blisko - ZDJĘCIA

W 1728 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) poznają całą prawdę o nowym chłopaku Basi (Karina Woźniak). Wojtek (Aleksander Szeląg) będzie się wydawał znacznie bardziej sympatyczny i mniej skomplikowany od Dawida (Iwo Wiciński). Ale na jaw wyjdzie, że ma jedną, trudną do "przełknięcia" wadę! To syn Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth), podstępnej wspólniczki Rogowskiego! Marysia i Artur w 1728 odcinku "M jak miłość" w lot pojmą, że Ewa jeszcze nigdy nie była tak blisko ich rodziny. Co z tego wyniknie? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1728 - wtorek, 25.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1728 odcinku "M jak miłość" Ewa wyjdzie wcześniej z przychodni. Kalinowska poinformuje Rogowskiego, że ma bardzo ważny powód. Okaże się, że tego dnia ma przyjechać do niej syn. Kiedy Wojtek pojawi się odebrać mamę, Marysia z Arturem oniemieją na jego widok!

Basia w 1728 odcinku "M jak miłość" po rozmowie z Barbarą (Teresa Lipowska) podejmie decyzję, że wybiera Wojtka. I choć serce nastolatki będzie biło jak oszalałe, zerwie z dotychczasowym ukochanym przez internet!

Kiedy w domu Rogowskich w 1728 odcinku "M jak miłość" pojawi się Wojtek dziewczyna postanowi mu powiedzieć, jaką podjęła decyzję. Tak będzie wyglądała - wg cytatu z portalu swiatseriali.interia.pl - rozmowa zakochanych nastolatków. 

- Na kogo padło? - zapyta nieco zdenerwowany Wojtek Basię. 

- Na ciebie, głupku! - Rogowska rzuci się na szyję Kalinowskiego. 

Po tych wydarzeniach w 1728 odcinku "M jak miłość" Marysia z Arturem zaniemówią. Syn Kalinowskiej codziennym gościem w ich domu i miłością ich córki? Jeszcze nigdy Ewie nie udało się tak głęboko wniknąć do rodziny Rogowskich. Co z tego wyniknie? Przekonamy się już 25 kwietnia w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość. Adriana Kalska walczy o sympatię fanów. Po tym co Iza zrobiła Marcinowi straci ostatnią szansę? - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Najnowsze