M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1727: Rotkiewicz na tropie romansu Andrzeja i Julii! Skompromitowana Malicka wpadnie w histerię - ZDJĘCIA

W 1727 odcinku "M jak miłość" Rotkiewicz (Aleksandar Milicević) wpadnie na trop seks afery Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Julii (Marta Chodorowska)! Malicka w lot zrozumie, że właśnie została skompromitowana w oczach szefa! A zaraz potem dotrze też do niej, że to kochanek załatwił jej powrót do pracy. I tak dojdzie do tego, że Julia w gmachu sądu w 1727 odcinku "M jak miłość" wpadnie w wielką histerię! Czy paskudny spisek romansowy zakończy jej karierę? Co zrobi Rotkiewicz z wiedzą o postępowaniu szacownego mecenasa Budzyńskiego? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1727 - poniedziałek, 24.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1727 odcinku "M jak miłość" Julia znów zacznie pracować na sali sądowej, ale czujny Rotkiewicz będzie jej pilnował. Na prośbę Andrzeja przywróci ją do pracy, ale nie obiecał, że przestanie dbać o dobro kancelarii. Malicka jednak zaskoczy szefa, bo odniesie sukces w prowadzonej sprawie. Rotkiewicz zadowolony z pracy prawniczki pozwoli sobie na nieco bardziej prywatną z nią pogawędkę. Czy prawnik odkryje, co łączyło Julię z Andrzejem? 

Julia i Rotkiewicz w 1727 odcinku "M jak miłość" wpadną na korytarzu sądowym na Andrzeja. Zachowanie Malickiej zwróci uwagę jej szefa, który zapyta wprost o to, co ich łączy! 

- Myślałem, że się państwo przyjaźnicie? - zdziwi się Rotkiewicz, widząc reakcję prawniczki na widok kolegi. - Andrzej tak walczył o panią...

Julia w 1727 odcinku "M jak miłość" natychmiast ucieknie od rozmowy z szefem i schowa się w łazience. Tam znajdzie ją Sylwia, której Malicka wypłacze się na zły los i Andrzeja. I to gdzie?! Pani mecenas urządzi histerię na sądowym korytarzu!

Malicką w 1727 odcinku "M jak miłość" spotkają jeszcze inne "przykre niespodzianki". Julia zobaczy żonę Rotkiewicza w ciąży i zupełnie oszaleje na ten widok. Psychopatka zabierze się za niszczenie życia Andrzejowi. 

To, co Rotkiewicz w 1727 odcinku "M jak miłość" zrobi z informacją kolegi Andrzeja pozostaje na ten moment pilnie strzeżoną tajemnicą produkcji serialu. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1727: Szczęście Magdy i Andrzeja nie potrwa długo. Na nic będą obietnice Budzyńskiego - ZDJĘCIA

M jak miłość. Szczęście Magdy i Andrzeja nie potrwa długo! Chora z nienawiści Julia zaplanuje zemstę na Budzyńskim
Najnowsze