M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1726: Paweł przyłapie Izę z Radkiem! Doniesie Marcinowi o zdradzie żony - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-03-29 13:38

W 1726 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) przypadkiem nakryje Izę (Adriana Kalska) w dwuznacznej sytuacji z Radkiem (Philippe Tłokiński)! Chodakowska będzie tak zapatrzona w swojego kochanka, że nawet nie zorientuje się, że ktoś im się przygląda. W 1726 odcinku "M jak miłość" zszokowany Zduński stanie jak wryty, a gdy się ocknie, to natychmiast poleci na skargę do Franki (Dominika Kachlik). Paweł będzie przekonany, że Iza zdradza Marcina (Mikołaj Roznerski) i będzie gotowy o wszystkim mu powiedzieć, ale sprawy nieco wymkną się spod ich kontroli! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1726 - wtorek, 18.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1726 odcinku "M jak miłość" romans Izy i Radka wymknie się spod kontroli! Już nie tylko Barbara (Teresa Lipowska) i Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) będą wiedziały, że w małżeństwie Chodakowskich nie dzieje się najlepiej, gdyż na własne oczy przekona się o tym również Paweł, któremu Marcin będzie pomagał w sprawie napadu na Basię (Gabriela Raczyńska). Nie dość, że Chodakowski w ostatniej chwili uratuje Zduńskiego przed fałszywymi pomówieniami ze strony Sowińskiego (Konrad Jałowiec) i aresztowaniem, to jeszcze w 1726 odcinku "M jak miłość" odnajdzie gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski)! Marcin natychmiast skontaktuje się z Pawłem, który po drodze przypadkiem nakryje Izę z Radkiem!

W 1726 odcinku "M jak miłość" Paweł dostrzeże Izę z oddali i zacznie jej machać, ale nagle przestanie, gdy zauważy, że nie jest sama! Zduński stanie jak wryty, gdy przyłapie Chodakowską w towarzystwie przystojnego mężczyzny, któremu z czułością będzie gładzić policzek swoją dłonią! Zszokowany Paweł od razu pomyśli, że Iza wdała się w romans i postanowi o wszystkim donieść Marcinowi, ale najpierw w 1726 odcinku "M jak miłość" zdecyduje się skonsultować swój pomysł z Franką. Zduński od razu uda się do "Naszego Zielonego Sadu" i zrelacjonuje żonie całą sytuację, ale góralka uzna, że zbyt pochopnie wyciągnął wnioski i nie powinien mówić o tym Chodakowskiemu!

- Widziałeś jak Iza rozmawia na ulicy z jakimś gościem i na tej podstawie powiesz Marcinowi, że jego żona ma romans?! - wyrzuci mu Franka.

Niestety, w 1726 odcinku "M jak miłość" ani Franka, ani Paweł nie będą świadomi, że świadkiem ich rozmowy na zapleczu będzie Marcin! Wówczas Chodakowski nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że Iza wplątała się w romans i zdradziła go z Radkiem, dlatego odeszła od niego i dzieci i zażądała separacji! Wzburzony Marcin w 1726 odcinku "M jak miłość" postanowi śledzić kochanków i tylko utwierdzi się w swoich podejrzeniach! Chodakowski przyłapie Izę i Radka na romantycznej kolacji i wpadnie w szał! Po wyjściu z restauracji detektyw rzuci się na dziennikarza z pięściami, po czym zażąda od Izy rozwodu!

- Myślę, że w tym wypadku Marcin po prostu dochodzi do ściany i nie widzi innego rozwiązania. Cierpią wszyscy w takiej relacji... - podsumowuje Mikołaj Roznerski "Kulisach M jak miłość".

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze