M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1726: Ostatnie chwile chorego Piotrka z rodziną. Ukryje przed Kingą jak źle się czuje - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1726 odcinku "M jak miłość" zobaczymy ostatnie, szczęśliwe chwile ciężko chorego Piotrka (Marcin Mroczek) z rodziną. To będzie "cisza przed burzą", która dopiero ma nadejść w związku ze złym stanem zdrowia mecenasa Zduńskiego. Piotrek zasłabnie w rowerowni brata (Rafał Mroczek), co będzie ważnym sygnałem dla rodziny, że dzieje się coś bardzo złego. Piotrek jednak będzie grał do końca zdrowego, udając szczególnie przed Kingą (Katarzyna Cichopek), że nic się nie dzieje, jest tylko "przemęczony". Czy w 1726 odcinku "M jak miłość" zobaczymy początek wielkiej tragedii Zduńskich? Sprawdź, co już wiemy i co zdradzają gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" na WIDEO oraz GALERIĘ NOWYCH ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1726 - wtorek, 18.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1726 odcinku "M jak miłość" ostatni raz zobaczymy Piotrka w nienajgorszym stanie. Niestety, w rowerowni Pawła prawnik zasłabnie, co będzie pierwszym poważnym sygnałem ostrzegawczym dla rodziny. Jednak Piotrek, podobnie jak jego ojciec Krzysztof (Cezary Morawski), będzie ukrywał przed żoną, jak bardzo jest z nim źle i może doprowadzić do tragedii

- Kochanie, nawet jak byłeś chory, leżałeś z gorączką w łóżku też pracowałeś - zwróci uwagę mężowi Kinga 1726 odcinku "M jak miłość".  

- Nie miałem wyjścia...

W tym momencie 1726 odcinka "M jak miłość" Kinga zaleje mężowi dokumenty kawą, a on wytłumaczy jej, że sprawa jest ważna, bo namówił klienta na ryzykowną strategię. Później Zduński da się porwać w wir spraw rodzinnych i zawodowych, aż będzie miał pierwszy atak serca

- Jak długo dasz radę jeszcze ciągnąć to wszystko w takim tempie? - zaniepokoi się Kinga w 1726 odcinku "M jak miłość'. I jej kobieca intuicja podpowie jej słuszni - stan zdrowia Piotrka z dnia na dzień będzie gwałtownie się pogarszał!

Jeszcze wieczorem Piotrek i Kinga w 1726 odcinku "M jak miłość" spędzą czas na rodzinnym wieczorze filmowym. Będzie miło, ciepło, a w powietrzu będzie unosić się miłość. I prawdopodobnie będzie to ostatnia taka noc Zduńskich.    

- Coś złego się z nim dzieje... Piotr jest zmęczony, nie dosypia, cały czas pije kawę, nie dojada, nie uprawia żadnego sportu - ujawnia Katarzyna Cichopek w "Kulisach M jak miłość".  

- Co powiedział lekarz? - zapyta Kinga męża w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". 

- Że nic się nie dzieje - okłamie Piotrek żonę. Tego dnia Zduński odwoła umówioną wizytę u kardiologa! 

- Czasami życie samo nas stopuje - ostrzega Melania Grzesiewicz, serialowa Anita w "Kulisach M jak miłość". - Po prostu, jeżeli nie mamy czasu się sobą zająć, to życie nam pokaże, że musimy to zrobić. Od tego się nie ucieknie, tylko to się odkłada w czasie. Myślę, że Piotrek może zapłacić cenę za to, że zaniedbuje swoje zdrowie. 

- Muszę z czegoś zrezygnować - wyzna Piotrek Kindze w "M jak miłość". - Nie da się tak żyć na dłuższą metę...

- Często o zdrowiu myślimy dużo za późno, kiedy już jest ciężko z czymś po prostu sobie poradzić - zdradza serialowy Paweł w "Kulisach M jak miłość". 

- Dopiero, jak już jest naprawdę poważnie zaczynamy się zabierać za jakieś badania - dodaje Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłość". - Może te proporcje wyrównać między życiem prywatnym, a pracą... Najczęściej jest za późno, niestety - nie ukrywa sereialowy Andrzej. 

Ostatecznie interwencja rodziny i przyjaciół Piotrka w "M jak miłość" może powstrzymać najgorsze. Do Zduńskiego w końcu dotrze, że skończy jak jego ojciec, uciekając przed prawdą o chorobie. Tylko czy nie będzie już za późno?

- Kardiologia, potwierdzenie nowego terminu wizyty... - oznajmi Piotrek żonie w "M jak miłość". 

- Co?

- Nie poszedłem tam dzisiaj - przyzna się Zduński. 

Czy Piotrek w "M jak miłość" zdąży uratować życie i ocalić swoją rodzinę?

Nie przegap: Koniec M jak miłość, Barw szczęścia i Na dobre i na złe?! Koszmarne wieści dla fanów seriali

M jak miłość. Ostatnie chwile chorego Piotrka z rodziną! Ukryje przed Kingą jak źle się czuje
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze