M jak miłość

Koniec M jak miłość, Barw szczęścia i Na dobre i na złe?! Koszmarne wieści dla fanów seriali

Straszne wieści dla fanów "M jak miłość", "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe"! To już pewne, że widzowie nie zobaczą nowych odcinków najpopularniejszych polskich seriali w telewizji aż przez tydzień! Czy to oznacza koniec ulubionych serii Polaków? Sprawdź szczegóły tych szokujących wiadomości! Do kiedy będzie można oglądać "M jak miłość" i inne ulubione seriale w TVP2?

Koniec M jak miłość, Barw szczęścia i Na dobre i na złe?! Fani nie obejrzą nowych odcinków aż przez tydzień!

Fani "M jak miłość" mocno wściekli się, kiedy w Poniedziałek Wielkanocny zabrakło nowego odcinka w TVP. Widzowie gremialnie dali wyraz temu, że nie chcą przerw w emisji nowych odcinków nawet w święta, bo i tak są tylko 2 w tygodniu. Tymczasem, jak podaje serwis AKPA w maju nie będzie emisji "M jak miłość" aż przez tydzień. Niestety, ten sam los czeka "Na dobre i na złe". "Barwy szczęścia" zostaną wyemitowane w okrojonej liczbie, tylko 2 odcinków. Co to oznacza dla serialowych fanów?

Nowych odcinków "M jak miłość" nie zobaczymy w TVP2 w dniach 1-2 maja 2023. W te same dni plus 3 maja nie zostanie pokazany w telewizji także serial "Barwy szczęścia". Fani "Na dobre i na złe" będą musieli poczekać na kolejną odsłonę serii aż do 10-go maja! Czy to oznacza, że koniec ulubionych seriali Polaków jest już bliski?

W dniach 1-3 maja jest w Polsce tzw. "majówka", czyli długi weekend, który zawiera dni wolne od pracy z okazji świąt państwowych. W tym terminie TVP2 zamiast codziennych seriali wyemituje filmy fabularne.  

Niestety, "M jak miłość" w 2023 roku zakończy sezon już 31 maja i wtedy też zacznie się przerwa wakacyjna w emisji serialu. Jak długo potrwa - na razie nie wiadomo.

O zakończeniu emisji aktualnych sezonów "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe" będziemy informowali na bieżąco. 

Odcinki: 1729 "M jak miłość" zostanie pokazany w TVP2 w kolejny tygodniu, 9 maja; 2809 "Barw szczęścia" w czwartek 4.05, a 884 "Na dobre i na złe" 10 maja.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1725: Szymek poprosi Izę, żeby została z rodziną, ale ona poleci do kochanka! Boleśnie zrani 7-letniego syna Marcina - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość. Iza zostawi Marcina i dzieci dla Radka! Straci rodzinę na własne życzenie
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze