M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1726: Marcin i Paweł dopadną syna Sowińskiego! Gwałciciel Filip już się nie wywinie - ZDJĘCIA

2023-04-03 22:01

W 1726 odcinku "M jak miłość" Chodakowski (Mikołaj Roznerski) dowie się, gdzie ukrywa się oprawca Basi (Gabriela Raczyńska)! Marcin odnajdzie Filipa (Kacper Zalewski) i wspólnie z Pawłem (Rafał Mroczek) postanowią wymierzyć gwałcicielowi sprawiedliwość. W 1726 odcinku "M jak miłość" Chodakowski i Zduński zastawią pułapkę na Sowińskiego, który ponownie spróbuje uciec, ale tym razem już mu się to nie uda! Schwytają oprawcę Basi i doprowadzą do jego aresztowania gwałciciela, który wreszcie skończy za kratkami. Koniecznie poznaj szczegóły, zobacz naszą GALERIĘ ZDJĘĆ.

"M jak miłość" odcinek 1726 - wtorek, 18.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1726 odcinku "M jak miłość" Marcin kolejny raz udowodni, że jest niezwykłym fachowcem w swojej dziedzinie! Chodakowski w dniu rozprawy Pawła Zduńskiego, oskarżonego o pobicie i kradzież telefonu biznesmena Krzysztofa Sowińskiego dokona prawdziwego cudu, o którym natychmiast poinformuje Marysię (Małgorzata Pieńkowska). Marcin dotrze do nagrania z ataku na Basię, na którym będzie widać nie tylko uciekającą przybraną córkę Pawła, ale również ścigającego ją Filipa, jak również samochód Sowińskiego w pobliżu lasu, gdzie rozegrała się cała tragedia. W 1722 odcinku "M jak miłość" Chodakowski dostarczy niezbite dowody na winę Sowińskiego do sądu, dzięki czemu przy współpracy z Rogowską w ostatniej chwili uratują Zduńskiego przez wyrokiem! Ale to nie będzie wszystko!

W 1722 odcinku "M jak miłość" Paweł nie trafi do więzienia, gdyż Marysia zaszantażuje Krzysztofa Sowińskiego nagraniem z napadu Filipa! Wówczas biznesmen odwoła swoje oskarżenia pod kierunkiem Zduńskiego, a syn Rogowskiej odzyska wolność, ale to nie zamknie całej sprawy. Tym bardziej, że Zduńscy będą dysponowali niepodważalnym dowodem na winę Filipa i postanowią doprowadzić to do końca. Szczególnie, że Paweł da Basi słowo, że odnajdzie jej oprawcę i zrobi wszystko, aby odpowiedział za piekło, jakie jej wyrządził.

Oczywiście, w 1722 odcinku "M jak miłość" Sowiński nie zdradzi, gdzie ukrywa się jego syn, ale Chodakowski i tak dojdzie do prawdy!

W 1726 odcinku "M jak miłość" Marcin po odkryciu zdrady Izy (Adriana Kalska) i nakryciu żony z Radkiem (Philippe Tłokiński) zażąda rozwodu i wyprowadzi się z domu. Chodakowski tymczasowo zamieszka w agencji detektywistycznej, gdzie całkowicie rzuci się wir pracy, aby choć na chwilę zapomnieć o niewiernej żonie, której zdrada przekreśliła nie tylko ich małżeństwo, ale i całą rodzinę.

W 1726 odcinku "M jak miłość" Marcin dowie się, gdzie ukrywa się gwałciciel Filip i natychmiast poinformuje o wszystkim Pawła! Chodakowski odnajdzie młodego Sowińskiego i wspólnie ze Zduńskim zastawi pułapkę na oprawcę Basi! Filip ponownie spróbuje uciec, ale tym razem mu się to nie uda, gdyż wpadnie wprost w ręce detektywa i ojca swojej ofiary!

Chodakowski i Zduński w 1726 odcinku "M jak miłość" od razu przekażą gwałciciela w ręce policji, która zatrzyma chłopaka i odwiezie do aresztu! Młody Sowiński trafi tam, gdzie jego miejsce, a Zduński ostatecznie pomści oprawcę córki, a to wszystko będzie możliwe, dzięki nieocenionej pomocy Chodakowskiego, u którego Paweł będzie miał ogromny dług do spłacenia!

M jak miłość. Marysia po pobiciu wzbudzi sensację w Grabinie! Rogowski przyzna się, że to jego sprawka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze