M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1726: Marcin będzie śledził Izę i Radka! Zobaczy jak niewierna żona zabawia się z kochankiem - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-03-31 12:12

W 1726 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) dostanie dowód zdrady Izy (Adriana Kalska). Najpierw podsłucha rozmowę Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek) o romansie Izy z Radkiem (Philippe Tłokiński), a potem przyłapie niewierną żonę z kochankiem na gorącym uczynku. Chodakowski zacznie śledzić ukochaną i wypatrzy ją na randce w restauracji z Radkiem. Niespecjalnie w 1726 odcinku "M jak miłość" będą się kryli z tym, co ich łączy. Zraniony Marcin nie będzie bezczynnie patrzył jak Radek odbiera mu żonę! Ale to niewiele zmieni. Zobacz ZDJĘCIA i WIDEO z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1726 - wtorek, 18.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Przypadek sprawi, że w 1726 odcinku "M jak miłość" Marcin dowie się, że Iza zdradza go z Radkiem! Podsłucha rozmowę Pawła i Franki w bistro i tak upewni się w swoich podejrzeniach co do żony. Od dłuższego czasu Chodakowski przeczuwał, że między Izą i Radkiem jest coś więcej. Nie wierzył żonie, gdy ta zarzekała się, że nic nie czuje do kolegi z pracy, że tylko Radek się zakochał. Podejrzenia Marcina potwierdzą słowa Franki o romansie Izy z jakimś facetem, który zamieszka niedaleko Zduńskich. Żeby mieć pewność Marcin postanowi śledzić żonę.

Bez większego trudu detektyw w 1726 odcinku "M jak miłość" namierzy Izę i Radka na randce w restauracji. Przez okno zauważy jak jego żona spędza czas z kochankiem. Przez krótką chwilę Marcin będzie wpatrywał się w to jak Radek przytula, pociesza Izę, która będzie ukrywała twarz w dłoniach. W tym momencie serce Chodakowskiego rozpadnie się na kawałki. Tak bardzo kocha Izę, a ona zrobi mu takie świństwo, zniszczy piękną miłość, o którą walczyli przez długi czas.

Reakcja Marcina w 1726 odcinku "M jak miłość" będzie natychmiastowa i zdecydowana. Po wyjściu Izy i Radka z lokalu, rzuci się na kochanka żony z pięściami. Gotów zabić drania, który odebrał mu ukochaną kobietę, matkę jego dzieci. Krzyki rozhisteryzowanej Izy powstrzymają jednak Marcina przed spuszczeniem Radkowi solidnego łomotu.

Po powrocie do domu Marcin w 1726 odcinku "M jak miłość" natychmiast zażąda od Izy rozwodu. Nie będzie chciał słuchać żadnych wyjaśnień niewiernej żony. Zdruzgotany zdradą Izy wyprowadzi się z ich mieszkania, przeniesie się do biura agencji detektywistycznej, gdzie przestanie już panować nad emocjami i gorzko zapłacze.

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze