M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1724: Staszek wyjawi Jagodzie dlaczego pierwsza żona nie urodziła mu dziecka. Marzył o takiej córce - WIDEO

2023-04-06 13:48

W 1724 odcinku "M jak miłość" Staszek (Sławomir Holland) nie zdoła opanować wzruszenia w pobliżu Jagody (Katarzyna Kołeczek), która okazała się jego córką. Wspaniale przyjął wiadomość, że to właśnie on jest ojcem Jagody mimo, że jej matka, nieżyjąca Alicja zdecydowała wychować córkę bez udziału Popławskiego. Nie wiedział nawet o ciąży! Przy kolejnej okazji w 1724 odcinku "M jak miłość" Staszek będzie chciał nadrobić stracony czas. Ujawni Jagodzie czemu pierwsza żona nie urodziła mu dziecka, choć marzył o tym, by zostać ojcem. Dopiero po blisko 40-stu latach spełniło się jego marzenia. Zobacz tą SCENĘ WIDEO z 1724 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1724 - wtorek, 11.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1724 odcinku "M jak miłość" Staszek i Jagoda pierwszy raz po ujawnieniu wyników badań DNA będą mieli okazję szczerze porozmawiać, zbliżyć się do siebie i spróbować nawiązać więź, jaka powinna łączyć ojca z córką. Dla Popławskiego informacja o tym, że jest ojcem Jagody była sporym szokiem. Prawie 40 lat temu miał romans z jej matą Alicją, którą poznał na pielgrzymce w Lipnice. Ale ta miłość nie przetrwała nawet jednych wakacji. Alicja po zajściu w ciążę uciekła od Staszka, wyszła za swojego chłopaka z Gdyni i całe życie wmawiała Jagodzie, że to on jest jej prawdziwym tatą. Prawda wyszła na jaw kilka miesięcy temu.

Ze względu na chorobę Staszka dopiero w 1724 odcinku "M jak miłość" zaprosi Jagodę z Tadeuszem (Bartłomiej Nowosielski) do domu swojej żony Krystyny (Dorota-Chotecka-Pazura), gdzie zamieszkał zaraz po ślubie. Wszystko po to, żeby Jagoda stała się częścią ich rodziny. Podczas rozmowy w cztery oczy Staszek nie opanuje wzruszenia. Nie poradzi sobie z emocjami, jakie wywołuje w nim fakt, że ma dorosłą córkę, którą poznał dopiero teraz. - Bardzo się cieszę, że możemy w końcu porozmawiać. Tyle myślałem co chciałbym ci powiedzieć, ale teraz nie wiem od czego zacząć. Bardzo mi żal, że przez te wszystkie lata nie było mnie w twoim życiu. Bardzo chciałem mieć córkę.

Staszek w 1724 odcinku "M jak miłość" wyzna Jagodzie dlaczego żona nie urodziła mu dziecka, dlaczego nie doczekał się własnej rodziny. Popławska zmarła wiele lat temu. Zeszłego lata Staszek ożenił się z Krystyną. Chociaż nie chciał zastąpić jej dzieciom, Kamilkowi (Miłosz Kwiecień) i Lilce (Monika Mielnicka) ojca, to i tak zostali rodziną. Staszek świetnie sprawdził się jako ojciec Kamilka, który z własnym tatą, pijakiem i sadystą Banachem (January Brunov) nie utrzymuje kontaktów. - Z moją pierwszą żoną bardzo chcieliśmy mieć dzieci, ale nie wyszło. Teraz spełniło się moje marzenie...

- Moje też...

- Bardzo mi przykro, że musiałaś się sama borykać ze śmiercią mamy. I z tym wszystkim co potem przyniosło ci życie...

- Przyniosło też ciebie, tato... - Jagoda w 1724 odcinku "M jak miłość" pierwszy raz zwróci się do Staszka w ten sposób. Popławski nie opanuje łez wzruszenia. - Mamy wiele do nadrobienia - zapewni córkę, w której życiu będzie chciał być odtąd stale obecny. 

M jak miłość. Poruszające wyznanie Staszka. Powie Jagodzie dlaczego z żoną nie doczekał się dziecka!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze