M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1723: Magda i Andrzej podarują Nadii wyjątkowy prezent na święta. Powrót ojca małej Ukrainki wszystko zmieni - ZDJĘCIA

2023-03-15 22:47

Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) w 1723 odcinku "M jak miłość" postanowią podarować Nadii (Mira Fareniuk) coś wyjątkowego na święta. Zabiorą dziewczynkę do siedliska, gdzie nastąpi przełom. Budzyńscy pogodzą się na dobre i spędzą piękny, rodzinny czas. W 1723 odcinku "M jak miłość" okaże się jednak, że mimo dużych starań, Nadia nie do końca doceni gest Magdy i Andrzeja. wkrótce okaże się, że przy okazji świąt, w Polsce może pojawić się prawdziwy ojciec dziecka. Czy Budzyńscy stracą Nadię?

"M jak miłość" odcinek 1723 - wtorek, 4.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1723 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej zaczną przygotowywać się do nadchodzących świąt. Tym razem będą wyjątkowe, bo przecież do ich rodzinki dołączyła mała Nadia. Magda i prawnik traktują dziecko jak własną córkę, a do tego wyjdzie na jaw, że matka Ukrainki naprawdę nie żyje. Potwierdzi to sąsiadka Milena (Katarzyna Fareniuk), która w poważnej rozmowie z Andrzejem w 1718 odcinku "M jak miłość" przekaże, że jej znajoma widziała śmierć Oleny. Budzyńscy mimo wszystko postanowią wesprzeć i pocieszyć dziewczynkę jak umieją najlepiej. Dlatego w 1723 odcinku "M jak miłość" zabiorą ją do siedliska, gdzie sprezentują jej wyjątkową niespodziankę!

Magda i Andrzej stracą Nadię, bo do Polski przyjedzie ojciec dziecka?

Magda i Andrzej w 1723 odcinku "M jak miłość" przygotują dla Nadii Mikołajki. Postanowią zorganizować fajny czas w siedlisku, by dziewczynka chociaż trochę poczuła magię świąt. Magda i Andrzej odkryją też, że dziecko jest dla nich naprawdę ważne, a opieka nad dziewczynką sprawia im wiele przyjemności. Niestety atmosferę w 1723 odcinku "M jak miłość" popsuje fakt, że Nadia skupi się na stracie rodziców, będzie jej przykro, że mamy z nią nie ma... Magdzie prawie pęknie serce!

Niebawem w Polsce może pojawić się również ojciec Nadii, gdyż w 1723 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że trwają negocjacje w sprawie uwolnienia jeńców, wśród których znajduje się między innymi ojciec dziewczynki. Jeśli uwolnią mężczyznę z niewoli, pewnie będzie chciał skontaktować się z dzieckiem. Póki co nie wiadomo jednak, jaki stosunek będzie miał do Budzyńskich. Magda i Andrzej tak łatwo nie zrezygnują z opieki nad dziewczynką. 

M jak miłość odcinek 1718 ZWIASTUN. Bestialski atak w siedlisku! Magda i Marysia pobite przez sadystę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze