M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1721: Ostatnie pożegnanie Izy i Radka! Wyśle jej zaskakującą wiadomość

2023-03-20 10:53

W 1721 odcinku "M jak miłość" Radek (Philippe Tłokiński) postanowi odejść, ale oczywiście nie zniknie bez pożegnania z Izą (Adriana Kalska). Asystent Chodakowskiej spakuje swoje rzeczy i przeniesie się z Gródka do Warszawy, ale przed swoim wyjazdem wyśle żonie Marcina (Mikołaj Roznerski) przepiękny bukiet kwiatów z zaskakującym liścikiem. W 1721 odcinku "M jak miłość" Radek znów posunie się do podłej manipulacji i znów zagra na uczuciach naiwnej Izy! Do czego to doprowadzi? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1721 - wtorek, 28.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1721 odcinku "M jak miłość" Radek dotrzyma słowa i postanowi zwolnić się z redakcji "Głosu Gródka". Zakochany asystent uzna, że nie może dłużej pracować ze swoją szefową jak gdyby nic i zdecyduje się odejść, mimo protestów Chodakowskiej. Przypomnijmy, że młody dziennikarz poinformował o swojej decyzji telefonicznie, gdy po raz kolejny wyznał Izie miłość, czego świadkiem był Marcin. Co prawda, wówczas Iza nie odwzajemniła jego uczuć, ale kategorycznie nie zgodziła się, aby odszedł z pracy. Jednak w 1721 odcinku "M jak miłość" Radek postawi na swoim i zniknie, ale nie na zawsze i nie bez pożegnania!

W 1721 odcinku "M jak miłość" Radek wyśle Izie przez kuriera przepiękny bukiet kwiatów z tajemniczym liścikiem. Oczywiście, asystent Chodakowskiej posunie się do kolejnej manipulacji i ponownie zagra na uczuciach naiwnej żony Marcina, która już sama nie będzie wiedziała, co czuje i do kogo, a wiadomość od Radka jeszcze bardziej skomplikuje jej sytuację...

- Wyjeżdżam dzisiaj do Warszawy, Iza. Ale te kwiaty nie są na pożegnanie, bo wierzę, że tak naprawdę żadna odległość nie jest w stanie oddalić nas od siebie. Zadzwonię wieczorem. Radek - cytuje jego słowa swiatseriali.interia.pl.

Jednak w 1721 odcinku "M jak miłość" dojdzie do niespodziewanego zwrotu akcji! Po szczerej rozmowie z Izą, w której Chodakowska przyzna Marcinowi, że Radek nie jest jej obojętny, detektyw wyjdzie z domu bez słowa wyjaśnienia i spędzi noc poza domem. Wówczas Chodakowski zrozumie, że chce zawalczyć o swoje małżeństwo i złoży wizytę swojemu rywalowi. Oczywiście, Marcin na wstępie podziękuje Radkowi za uratowanie życia Szymka (Staś Szczypiński), jednak na zakończenie w 1721 odcinku "M jak miłość" da mu jasno do zrozumienia, że ma trzymać się z daleka od jego Izy i jego rodziny!

- Nigdy nie zapomnę tego, co zrobiłeś dla Szymka... Ale od teraz trzymaj się z daleka od mojej żony... i od mojej rodziny. Pamiętaj, ostrzegałem cię - powie mu stanowczo na pożegnanie.

W 1721 odcinku "M jak miłość" Radek będzie zszokowany wizytą i słowami Marcina. Tuż po wizycie u swojego rywala, Chodakowski zjawi się już w redakcji "Głosu Gródka", gdzie zrozpaczona Iza zapewni go, że między nią a jej asystentem do niczego nie doszło i jest gotowa zostawić Radka i uciąć z nim wszelkie możliwe kontakty, ale potrzebuje na to jeszcze trochę czasu. Podobnie jak Marcin, który od razu nie wpuści jej do domu...

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze