M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1721: Ksiądz zginie jak Marzenka i Andrzejek?! Upiorny wypadek w Grabinie. Kierowca zwieje jak Jaszewski

W 1721 odcinku "M jak miłość" w Grabinie wydarzy się kolejny koszmarny wypadek! Tym razem ksiądz (Maciej Damięcki) będzie prowadził auto, a nieznany sprawca w niego wjedzie! Co gorsze kierowca, identycznie jak pijak Jaszewski (Tomasz Lulek), ucieknie z miejsca wypadku! Czy ksiądz parafii w Lipnicy w 1721 odcinku "M jak miłość" podzieli tragiczny los Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński)? Sprawdź, co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1721 - wtorek, 28.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1721 odcinku "M jak miłość" w Grabinie dojdzie do kolejnego strasznego wypadku samochodowego! Jak podaje serwis z programem telewizyjnym Akpa, tym razem za kierownicą będzie ksiądz. Nieznany sprawca wjedzie w samochód proboszcza parafii w Lipnicy, a następnie ucieknie z miejsca wypadku! Czy ksiądz podzieli tragiczny los Marzenki i Andrzejka?

Przypomnijmy - w 1618 odcinku "M jak miłość" pijany Jaszewski urządził sobie rajd po drogach w Grabinie. Niestety, na jego drodze pojawili się Marzenka i Andrzejek, którzy w tragicznym wypadku zginęli na miejscu. Jaszewski uciekł z miejsca przestępstwa i przez jakiś czas ukrywał się. Czy sprawca wypadku księdza zostanie złapany? 

Wiadomo na pewno, że w 1721 odcinku "M jak miłość" Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) z Jagodą (Katarzyna Kołeczek) będą pomagali Staszkowi (Sławomir Holland) w schwytaniu przestępcy, który wjedzie w auto księdza. To, jak bardzo mocno ucierpi proboszcz parafii w Lipnicy jest na razie pilnie strzeżoną tajemnicą produkcji. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1718: Marta przekaże Andrzejowi zaskakujące wieści o Julii! Sylwia aż złapie się za głowę

M jak miłość odcinek 1716 ZWIASTUN. Andrzej usłyszy podłe zarzuty Julii.Marysia poniżona przez ojca gwałciciela
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze