M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1719: Barbara okaże serce niewdzięcznej Uli. Tylko z nią się pożegna - ZDJĘCIA

W 1719 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) znów okłamie wszystkich, że "na wiosnę wrócą do Grabiny" i zniknie. Tym razem na dobre, nie mając odwagi spojrzeć w oczy Bartkowi (Arkadiusz Smoleński), którego podle oszuka. Ula pożegna się tylko z Barbarą (Teresa Lipowska), która jak przystało na Mostowiakową, okaże wielkie serce niewdzięcznej wnuczce. W 1719 odcinku "M jak miłość" zobaczymy żonę Bartka po raz ostatni. Czy Barbara odzyska jeszcze wiarę w ludzi? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1719 - wtorek, 21.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1719 odcinku "M jak miłość" Barbara będzie musiała poddać się w walce o zatrzymanie wnuczki w Grabinie. Jak wiemy, Ula "odnalazła sens życia" w nauce jogi postanowiła się temu poświęcić w Australii. Córka Mostowiaków nie chce zajmować się w tym w Grabinie tylko koniecznie na drugiej półkuli. Niewątpliwie Ula przed czymś ucieka, ale robi to w wyjątkowo paskudny sposób. Do ostatniej sekundy Lisiecka nie będzie miała odwagi wyznać prawdy, że już nigdy do domu nie wróci!

Barbara w 1719 odcinku "M jak miłość" nie będzie już kłóciła się z wnuczką i nie wygarnie jej znów, że jest oszustką. Mostowiakowa zachowa się tak, jak robi to zwykle - okaże wielkie zrozumienie i serce niewdzięcznej Uli. I tylko ona będzie miała szansę pożegnać się z wnuczką...

Ula w 1719 odcinku "M jak miłość" pożegnalny list. Nie spojrzy mężowi w oczy i nie wyzna, że po prostu nie wróci z nim do Grabiny. Po nieudanych próbach zmanipulowania męża po prostu mu ucieknie. A Barbara będzie musiała pocieszać Bartka i... siebie. Ula okaże się najbardziej niewdzięczna ze wszystkich Mostowiaków. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1719: Cała przychodnia dowie się o spisku Ewy przeciwko Łukaszowi! Rogowscy nie darują Kalinowskiej opłacenia pacjentki Klaudii

M jak Miłość.Ula wróci do Grabiny, ale nie na długo. Zostawi Bartka i Kalinkę, bo znajdzie nowy cel w życiu!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany