M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Niewyobrażalna tragedia małej Nadii. Będzie płakała za mamą! Magda tylko Maćkowi wyzna prawdę, że nie żyje

W 1718 odcinku "M jak miłość" dowiemy się, że matka małej Nadii (Mira Fareniuk) nie żyje. Co gorsze, córka znów zacznie płakać i tęsknić po nocach za mamą. Andrzej (Krystian Wieczorek) i Magda (Anna Mucha) będą czuwali przy łóżku zrozpaczonej Nadii. Niestety, kiedy dostaną fatalną wiadomość będą musieli zdecydować, czy powiedzieć dziecku prawdę. Ostatecznie uznają, że zaczekają z tym do momentu odnalezienia ojca Nadii. Magda tylko swojemu synowi (Franciszek Przanowski) wyzna w 1718 odcinku "M jak miłość", jaka jest prawda. Zobacz ten dramat w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W zwiastunie 1718 odcinka "M jak miłość" widzimy, że przerażona Nadia zacznie budzić się znów po nocach. Nie wiadomo, czy to przeczucie dziecka, czy po prostu narastająca tęsknota. Ale Magda z Andrzejem będą musieli czuwać przy łóżku Nadii, tuląc ją do snu. W końcu dziewczynka wyzna im, co jej się śniło - te słowa aż serce ściskają! 

- Co się dzieje - zapyta dziecko Magda w 1718 odcinku "M jak miłość"?

- Coś ci się śniło? - doda Andrzej czułym szeptem. 

- Miałam zły sen o mamie - wyzna przestraszona Nadia. 

 Później w 1718 odcinku "M jak miłość" Magda podwiezie męża do pracy, a Milena (Katarzyna Fareniuk), sąsiadka Nadii z Ukrainy zadzwoni z upiorną informacją. I tak Magda i Andrzej dowiedzą się, że matka Nadii nie żyje! 

Budzyńscy staną w 1718 odcinku "M jak miłość" przed piekielnie trudnym wyborem. Czy powiedzieć Nadii, która i tak jest w złym stanie emocjonalnym, że jej mama nie żyje?

Ostatecznie Magda i Andrzej zadecydują w 1718 odcinku "M jak miłość", że wstrzymają się z przekazaniem dziecku informacji do czasu, aż ustalą co się dzieje z jej ojcem. Magda jednak nie powstrzyma się, aby wyznać prawdę Maćkowi.

- Widziałem wasze spojrzenia z Andrzejem... Wiem, że coś się stało - Maciek zagadnie mamę wieczorem. 

- Mama Nadii nie żyje - wyzna Magda. - Nie chcemy nic jej mówić, dopóki nie znajdziemy ojca. 

Zobacz też: M jak miłość odcinek 1720: Jakub okrutnie oszukany przez Kasię! Ukryje przed nim bardzo ważną osobę – ZDJĘCIA 

M jak miłość odcinek 1716 ZWIASTUN. Andrzej usłyszy podłe zarzuty Julii.Marysia poniżona przez ojca gwałciciela
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze