M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Namiętna noc Budzyńskich w siedlisku. Andrzej kolejny raz zaimponuje zakochanej Magdzie - ZDJĘCIA

2023-02-28 22:14

W 1718 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) spędzą upojne chwile tylko we dwoje. Najlepszym miejscem na godzenie się Budzyńskich okaże się oczywiście klimatyczne siedlisko, gdzie dojdzie jednak do szokujących scen. Magda w 1718 odcinku "M jak miłość" znów dostanie dowód na zaangażowanie i bohaterstwo męża, który wybawi jej z niemałej opresji. Budzyńska stanie się obiektem ataku jednego z gości pensjonatu, a Andrzej ją uratuje! Po pełnym wrażeń dniu, Budzyńska nie będzie mogła oderwać wzroku od męża. Wreszcie wylądują w łóżku na ostateczną zgodę i zapomnienie zdrady?

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Andrzej znajdą chwilę tylko dla siebie w 1718 odcinku "M jak miłość". Zbliżą się do siebie po traumatycznych wydarzeniach, które będą miały miejsce tego dnia w siedlisku. Dotąd oaza spokoju i ciszy Magdy, zmieni się w szaleńcze pole bitwy. Wszystko przez przyjazd podejrzanych gości, małżeństwa Różyców. Gospodyni pensjonatu ugości ich jak trzeba, ale szybko wyjdzie na jaw, że Różyc (Mariusz Krzemiński) to wariat, który nie ma szacunku do kobiet. W 1718 odcinku "M jak miłość" wyrządzi krzywdę Magdzie, odepchnie ją i zaatakuje także Marysię (Małgorzata Pieńkowska). I wtedy właśnie do akcji wkroczy Andrzej. Obezwładni Różyca, by nie zagrażał swojej żonie, Magdzie i Marysi. Powali rywala i wyrzuci go z siedliska. Magda kolejny raz przekona się, że na męża można liczyć, że jest w stanie zapewnić jej bezpieczeństwo i umie zachować się bohaterstwo.

Dojdzie do seksu Magdy i Andrzeja w 1718 odcinku "M jak miłość"? Spędzą upojny wieczór w siedlisku 

Budzyńska wie już, że mąż jest gotowy dla największych poświęceń, byle ona na zawsze wybaczyła mu zdradę z Julią (Marta Chodorowska). Prawnik specjalnie pojechał na wojnę do Ukrainy, by szukać rodziców Nadii (Mira Fareniuk) i uspokoić dziewczynkę oraz żonę. Wrócił stamtąd helikopterem, bo na miejscu wydarzył się wypadek, a on został ranny. Właśnie wtedy kobieta uzmysłowiła sobie, że bardzo go kocha i jest w stanie mu wybaczyć. Dramatyczne wydarzenia spowodowały, że Budzyńscy będą ze sobą z dnia na dzień coraz bliżej. 

W 1718 odcinku "M jak miłość" Andrzej zostanie na noc w siedlisku, by nie zostawiać ukochanej po przerażającej akcji Różyca. Ochroni żonę i da jej poczucie bezpieczeństwa. Widać będzie, że Magda nie przestanie się patrzeć na męża z miłością w oczach, a kiedy oboje znajdą się w przytulnej sypialni, prawdopodobnym jest, że wreszcie zajdzie między nimi coś więcej. Wygląda na to, że zakochani zapomną o wszelkich kłopotach. 

M jak miłość. Magda i Andrzej znów razem! Wybudzi się ze śpiączki, ale będzie w kiepskim stanie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze