M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Magda wsadzi przyjaciela na niezłą minę! Brak seksu to niewinny początek - ZDJĘCIA

2023-03-07 21:52

W 1718 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) będzie chciała zrobić dobry uczynek i wesprzeć przyjaciela w bardzo ważnej chwili. Niestety, jak mówi przysłowie "dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane"... Budzyńska nie zrobi nic złego, a jej rady będą najbardziej sensowne. Ale niestety w 1718 odcinku "M jak miłość" przyniosą odwrotny skutek. Można śmiało powiedzieć, że Magda "wsadzi przyjaciela na minę", a brak seksu będzie jedynie niewinnym początkiem katastrofy...

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1718 odcinku "M jak miłość" Magda zgodzi się pomóc Wernerowi w przygotowaniach do ślubu. Nie umknie jej, że Adam powinien salę weselną i inne ślubne gadżety wybierać z narzeczoną. Ale oboje położą to na karb złego samopoczucia ciężarnej Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Niestety, rady, których udzieli rozżalonemu przyjacielowi Budzyńską jeszcze pogorszą sytuację. 

- Nie zajmę ci dużo czasu, to potrwa tylko chwileczkę... Chciałem, żebyś mi doradziła... Zerknęła, czy ten lokal nadaje się na eleganckie przyjęcie weselne... - poprosi Adam Magdę w 1718 odcinku "M jak miłość".

- Elegancki lokal, z klasą - Budzyńska będzie pod wrażeniem.

Podczas eleganckiej kolacji w 1718 odcinku "M jak miłość" Adam w końcu zdobędzie się na zwierzenia. Okaże się, że wybór lokalu to tylko pretekst, bo on ma inne natury wątpliwości. 

- Mam tylko jedną wątpliwość... Nie powinieneś go oglądać z przyszłą panną młodą? - zapyta Werner. - Weronika chyba nie ma teraz do tego głowy, jest na zwolnieniu, nadal słabo się czuje... No i w stosunku do mnie jest lekko... wycofana. Nie wiem... Może boi się, że zmienię zdanie, wszystko odwołam...? A ja... - i sam zacznie tłumaczyć narzeczoną i doda: - Chcę jej pokazać, że to dzieje się na serio. Może wtedy zacznie się coś między nami rodzić...

- Co masz na myśli? - zainteresuje się Magda.

- Cóż, na razie jesteśmy... białym narzeczeństwem - Werner wyzna, że nie ma żadnego seksu w jego związku.

- Wiesz, w związkach bywają takie momenty, że fizyczność schodzi na drugi plan i nie jest to nic niepokojącego. Zwłaszcza, gdy kobieta jest w ciąży, ma kiepskie samopoczucie... - spróbuje pocieszyć go Magda.

- Ja to wszystko rozumiem, nie jestem jakimś troglodytą, ale... Magda, my jesteśmy zaręczeni, a szczerze mówiąc, nie jestem pewien, czy jesteśmy w ogóle w związku... Ale wiem, wiem... to nie jest teraz najważniejsze. Teraz najważniejsze jest dziecko...

- Dla dziecka najważniejsze jest, żeby jego rodzice dobrze się dogadywali. Może porozmawiaj z Weroniką o wszystkich swoich niepokojach i wątpliwościach? - doradzi Adamowi Magda.

I to chyba będzie największy błąd Magdy w 1718 odcinku "M jak miłość" . Szczera rozmowa z oszustką - jaki może być tego skutek? Niestety, jak najgorszy, a Adam znów ciężko pijany będzie błąkał się pod domem Budzyńskich. Czy to się może skończyć dobrze? 

Nie przegap: M jak miłość. Klątwa zawisła nad kancelarią Budzyńskiego i Wernera?! Weronika okaże się jeszcze gorsza, niż Julia? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia
Najnowsze