M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Dantejskie sceny w siedlisku! Magda brutalnie pobita i ciężko ranna! Andrzej rozprawi się z draniem- ZDJĘCIA

W 1718 odcinku "M jak miłość" w siedlisku Magdy (Anna Mucha) rozegrają się iście dantejskie sceny! Magda zostanie pobita i głową uderzy w kominek, w wyniku czego zostanie poważnie ranna. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), w której obronie stanie Budzyńska znajdzie się w nie lepszym stanie. Gdyby nie pojawienie się w domu Andrzeja (Krystian Wieczorek), nie wiadomo do czego by doszło. Brutalny atak damskiego boksera w siedlisku 1718 odcinku "M jak miłość" - zobacz w GALERII ZDJĘĆ! Czy drań trafi do więzienia?

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1718 odcinku "M jak miłość" w siedlisku Magdy pojawią się nowi goście. Sympatyczne małżeństwo Różyców z początku nie wzbudzi niczyich podejrzeń. Jedynie Krystyna (Dorota Chotecka), która aktualnie sprząta w pensjonacie, coś wyczuje. Jak informuje portal swiatseriali.interia.pl to właśnie matka Lilki (Monika Mielnicka) zauważy w twarzy nowego gościa charakterystyczne napięcie, jakie latami widziała u Banacha (January Brunov). A potem szybko okaże się, że miała rację, bo brutal zaatakuje nie tylko swoją żonę, ale i Marysię i Magdę!

Magda w "M jak miłość" pierwsza zauważy ślady pobicia

Magda w 1718 odcinku "M jak miłość"  jako pierwsza zauważy na twarzy pani Różyc ślady po biciu. Kiedy powie o tym wprost gościom, z troską pytając, co się stało, Rożyc bezczelnie ją okłamie. 

- Żona się przewróciła. Głupi wypadek. Zagadaliśmy się i nie spojrzała pod nogi...

- Straszna ze mnie niezdara - "doda wytresowana" już w takich akcjach kobieta.

- Mogę spojrzeć? Jestem pielęgniarką - wtrąci się Marysia.

Marysia w "M jak miłość": Mąż pani to zrobił?!

Kiedy Rogowska z Różycową zostaną same w 1718 odcinku "M jak miłość" Marysia wprost zapyta o znęcanie się męża nad nią. 

- Proszę wybaczyć, ale zapytam wprost. Czy potrzebuje pani pomocy? Czy mąż pani to zrobił? - zapyta Marysia.

- Mąż? Nie, skąd. Przewróciłam się, mówiłam pani...

- Widziałam już takie obrażenia i nie wyglądają one na wynik upadku, raczej uderzenia. Chcę pani pomóc.

- To niczego nie zmieni. Tyle razy próbowałam odejść - Różycowa w końcu otworzy się przed troskliwą Rogowską.

- Musimy pani założyć niebieską kartę. Na komisariacie w pobliżu pracuje mój serdeczny kolega, we wszystkim pani pomoże. W zasadzie już go poprosiłam, żeby tu przyjechał, porozmawiał z panią - zadecyduje Marysia.

- Wezwała pani policję? Mąż mnie zabije!

I tak dojdzie do tego, że wściekły Różyc w 1718 odcinku "M jak miłość" wpadnie do pokoju, by siłą zmusić żonę do natychmiastowego wyjazdu z pensjonatu. Już nie będzie udawania "miłego pana" - on będzie wiedział, że musi chronić swoje "cztery litery" za wszelką cenę! 

- Pana żona nigdzie z panem nie pojedzie. A ja wezwałam już policję - spróbuje zatrzymać agresora Rogowska.

Kiedy Marysia i Magda w 1718 odcinku "M jak miłość" staną rozwścieczonemu Różycowi na drodze, on  rzuci się na nie z pięściami! Obie dostaną mocne ciosy w twarz. Magda upadnie tak niefortunnie, że uderzy się barkiem o ścianę, a głową o kominek!  

- Widzisz, co narobiłaś?! Idiotko!!! - wrzaśnie Robert na żonę.

Na szczęście do siedliska w tym momencie przyjedzie Andrzej. Gdy stanie w drzwiach zobaczy trzy mocno poturbowane kobiety, w tym własną żonę na ziemi, z rozciętym łukiem brwiowym! Budzyński rzuci się na Roberta i z miejsca go obezwładni. To Budzyńskiego Różyc już nie będzie taki "prędki w rękach"....

- Nie pozwól mu wyjść! - krzyknie Magda.

- Policja zaraz tu będzie - powie Marysia.

W 1718 odcinku "M jak miłość" damskiego boksera aresztuje Staszek (Sławomir Holland). Dawny komendant poprosi wszystkie ofiary o zrobienie obdukcji. Czy ta sprawa będzie miała swój ciąg dalszy?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1719: Marysia Rogowska ofiarą przemocy domowej! Pobicia i obrażenia nie pozostawią złudzeń - ZDJĘCIA

M jak miłość. Andrzej dobije Magdę żałosnymi tłumaczeniami po ucieczce ze szpitala do Julii
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze