M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Bohaterski czyn Andrzeja odblokuje Magdę. Opłaci się ostra bójka w siedlisku - ZDJĘCIA

2023-03-17 14:22

W 1718 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) zachowa się jak prawdziwy bohater! Uratuje Magdę (Anna Mucha) przed okrutnym dręczycielem. Zresztą nie tylko ją, bo prawnik załatwi cwanego rywala także na oczach jego żony ofiary przemocy domowej oraz Marysi (Małgorzata Pieńkowska). W 1718 odcinku "M jak miłość" czyn męża odblokuje Magdę. Dotąd nie mogła się do końca przełamać, by żyć jak normalne małżeństwo. Nie chciała większych czułości i wiele dotyku, ale zrozumie, że teraz potrzebuje Andrzeja jak nigdy.

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1718 odcinku "M jak miłość" dojdzie do szokujących scen w siedlisku. Wszystko za sprawą pojawienia się małżeństwa Różyców. Szybko wyjdzie na jaw, że mężczyzna znęca się nad swoją żoną, co zaniepokoi Magdę, ale też Marysię. Rogowska spróbuje namówić przestraszoną Różycową (Kornelia Angowska), by zgłosiła zachowanie męża na policji, ale zanim zdąży przemówić jej do rozsądku, oprawca zaatakuje! Uderzy Marysię, potem Magdę, które padną na ziemię i już weźmie się za żonę, ale na szczęście w drzwiach stanie Budzyński i szybko obezwładni rywala. Wykrzywi mu ręce, by nie mógł więcej tknąć niewinnych kobiet. Zobaczy, że żona leży na podłodze i przestraszy się nie na żarty. - Magda, nic ci nie jest?! - krzyknie przerażony prawnik, a niedługo później do siedliska dotrze policja. Zabiorą bandytę, a Różycowa, Magda i Marysia się uspokoją. 

Bohaterski czyn Andrzeja zmiękczy serce Magdy w 1718 odcinku "M jak miłość"

Budzyńska będzie bardzo wdzięczna mężowi za ratunek, poczuje się przy nim bezpieczna. Prawnik opatrzy rany na twarzy Magdy po upadku i nie wróci do Warszawy, tylko spędzi upojny wieczór z żoną. Początkowo nie będzie jednak wiedział, czy kobieta życzy sobie jego towarzystwa. - Mam sobie pójść? - zapyta wprost Budzyński, który wie dobrze, że żona nie była dotąd gotowa na spędzanie z nim nocy. - Nie. Chciałabym, żebyś spał tutaj. Obok mnie... - powie Magda i wreszcie da upust swoim emocjom. 

W 1718 odcinku "M jak miłość" Budzyńscy namiętnie się pocałują i będzie widać, że wraca między nimi chemia jak dawniej. Magda zrozumie, że w każdej sytuacji może liczyć na męża i nie pozwoli, by zranione uczucia po zdradzie wzięły górę i przekreśliły ich dalszą przyszłość. 

M jak miłość. Pierwsza noc Magdy i Andrzeja po zdradzie. Namiętne pocałunki i finał, na który wszyscy czekal
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze