M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1717: Tak Artur załatwi Ewę Kalinowską. Zgodzi się na randkę i okrutnie ją zaskoczy

W 1717 odcinku "M jak miłość" Artur (Robert Moskwa) wywinie uwodzącej go Ewie (Anna Kerth) straszny numer! Rogowski umówi się na randkę z Kalinowską, ale przyszykuje dla niej niespodziankę... Trzeba koniecznie zobaczyć minę zalotnej Ewy w 1717 odcinku "M jak miłość", na widok tego co, uwodzony przez nią Artur przygotuje na ich romantyczny wypad... Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie górą? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1717 - wtorek, 14.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1717 odcinku "M jak miłość" Ewa nie odpuści i nadal będzie starała się uwieść Artura. Mąż Marysi postanowi wziąć się na sposób i załatwi Kalinowską tak, że "kapcie jej spadną"! Rogowski zacznie udawać, że nareszcie godzi się na randkę ze wspólniczką. Następnie stawi się w umówionym miejscu i czasie z... niespodzianką.  

Kalinowska w 1717 odcinku "M jak miłość" będzie dwoiła się i troiła, aby zachwycić Artura. I będzie myślała, że jej to udało, kiedy przekona go na wspólny trening karate wieczorem. Jej mina, kiedy zobaczy Rogowskiego w sali ćwiczeń będzie bezcenna! 

Artur w 1717 odcinku "M jak miłość" zgodzi się, ale w klubie sportowym pojawi się nie sam. U boku męża będzie rozkwitała szczęśliwa Marysia! Czy będzie można już powiedzieć, że Rogowska wygrała walkę o Artura z jego wspólniczką?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1716: Koszmarny wybór Marysi. Ojciec gwałciciela Filipa zmusi Rogowską do seksu?! Tylko tak uratuje Pawła przed więzieniem

M jak Miłość.Ula wróci do Grabiny, ale nie na długo. Zostawi Bartka i Kalinkę, bo znajdzie nowy cel w życiu!
Najnowsze