M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1717: Marysia zdradzi wielką tajemnicę Artura! Wszyscy będą w szoku – ZDJĘCIA

W 1717 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) ujawni wszystkim największą tajemnicę Artura (Robert Moskwa)! Rogowski zostanie zawstydzony we własnym domu. Ale nie będzie już odwrotu - Artur przyzna się do wszystkiego! Zgromadzeni biesiadnicy nie będą w stanie ukryć zdumienia na wieść o tajemniczych wyczynach Rogowskiego. I będzie zdumiewający ciąg dalszy tej historii w 1717 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1717 - wtorek, 14.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1717 odcinku "M jak miłość" Marysia i Artur będą mieli gości. Tego samego dnia zostanie zdemaskowana Ewa Kalinowska, która nie przestanie go uwodzić. Jakby tego było Marysia również dołoży "kamyczek do ogródka" i ujawni największą tajemnicę swojego męża! Co Artur ukrywał przez te wszystkie lata? 

U Marysi i Artura w 1717 odcinku "M jak miłość" zagoszczą znów przyjaciele - Maja (Ewa Tucholska) i Tomasz (Mateusz Dewera). Poprzedni wizyta tych państwa skończyła się wielką awanturą, która ostatecznie doprowadziła do tego, że po latach zostali parą. Tym razem będzie inaczej. 

- A może jednak? - Tomasz spróbuje namówić Artura na wino w 1717 odcinku "M jak miłość" .

- Nie, mówiłem, że prowadzę. A poza tym trening mam dzisiaj - odmówi Artur. 

- Uuu, ciekawe, a co ty trenujesz?

- Oj tam, nieważne.. - zawstydzi się Artur i będzie chciał zmienić temat. Ale właśnie w tym momencie 1717 odcinka "M jak miłość" do rozmowy włączy się Marysia i wyda wielką tajemnicę męża!

- Artur jest świetnym karateką. I ma do tego czarny pas!

- Co ty mówisz?! Brawo, brawo, nieźle, nieźle! - zareagują goście. 

Karate Artura "zagra" jeszcze raz w 1717 odcinku "M jak miłość". Ewa Kalinowska namówi wspólnika na wspólne zmagania na macie i właśnie na treningu z nią pojawi się Rogowski. Ale będzie miał dla niej niezłą niespodziankę...

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1721: Marcin ostatecznie rozmówi się z Radkiem. Postawi też ultimatum Izie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia pozbiera się po próbie samobójczej i pójdzie po swoje! Budzyńscy się od niej nie uwolnią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze