M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: Magda poczuje wstręt do Andrzeja! Nie będzie umiała go dotknąć– ZDJĘCIA

W 1716 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) tylko Kindze (Katarzyna Cichopek) wyzna, że brzydzi się własnego męża (Krystian Wieczorek)! Trudno zresztą się dziwić, bo dwa odcinki wcześniej Budzyńska przyłapie Andrzeja na tym, że znów uciekł do Julii (Marta Chodorowska). I choć powód będzie ważny, bo dzięki temu Andrzej uratuje kochance życie, jego żona znów będzie cierpiała, tylko tym razem inaczej... Czy w 1716 odcinku "M jak miłość" zobaczymy zapowiedź cichego i powolnego końca idealnego małżeństwa Budzyńskich? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1716 odcinku "M jak miłość" Magda znów będzie musiała wyżalić się Kindze. Bo choć po wypadku Andrzeja na Ukrainie wyglądało, że miłość Budzyńskich wybuchła na nowo, sprawy wrócą na nieciekawe tory. Wszystko znów przez Julię, która w 1714 odcinku serialu dokona samobójczej próby, ale nie zapomni wysłać do kochanka rozpaczliwej wiadomości... Budzyński słusznie wyczuje, że dzieje się coś bardzo złego i w ostatniej chwili uratuje Malickiej życie. A Magda o wszystkim się dowie

Kiedy w 1716 odcinku "M jak miłość" Magda spotka się z Kingą nie będzie już zrozpaczona, ani zapłakana. Żona niewiernego Andrzeja będzie wyglądała na zrezygnowaną. I takie też będą jej słowa.  

- Nie umiem się przełamać nawet, żeby normalnie go pocałować - wyzna Magda przyjaciółce.  

Kinga w 1716 odcinku "M jak miłość" będzie wstrząśnięta wyznaniem Magdy. Nie tak wyobrażała sobie przyszłość przyjaciół, którzy stworzyli jedno z najpiękniejszych małżeństw serialu. Ale Zduńska da też Magdzie pewną ważną wskazówkę, "aby zamknęła te drzwi i poszła dalej". Jak Budzyńska zrozumie te słowa? Przekonamy się śledząc wątek w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1715: Ostateczna rozgrywka Łukasza z Argasińskim! To spotkanie zmieni wszystko - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1714 ZWIASTUN. Andrzej wróci do domu, ale Magdy tam nie będzie? Julia podetnie sobie żyły
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze