M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Magda odkryje, że Andrzej znów uciekł do Julii. Zamknie drzwi i pójdzie dalej - ZDJĘCIA

W 1714 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) dowie się, że jej ukochany mąż znów uciekł do Julii (Marta Chodorowska). Budzyński (Krystian Wieczorek) na własne życzenie wypisze się ze szpitala, bo dostanie od kochanki niepokojącą wiadomość. Tym razem jednak Magda nie zaleje się łzami, tylko skorzysta z rady przyjaciółki, Kingi (Katarzyna Cichopek). W 1714 odcinku "M jak miłość" Budzyńska zamknie te drzwi i ruszy dalej! Jak to się skończy dla Andrzeja? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1714 odcinku "M jak miłość" Andrzej w szpitalu odbierze od Julii mocno niepokojącego sms-a. Malicka pożegna się w nim z kochankiem i przeprosi go za wszystko. Budzyński po przeczytaniu wiadomości wpadnie w panikę i natychmiast wypisze się ze szpitala, aby pognać do Julii. A Magda znów o wszystkim się dowie! 

Budzyńska w 1714 odcinku "M jak miłość" dowie się jednak dość szybko, że jej mąż znów pobiegł do kochanki. Będzie to zaraz po jej poważnej rozmowie z Kingą na temat małżeństwa. Wtedy Magda wyzna przyjaciółce, że nie potrafi już teraz do końca mężowi zaufać... 

Andrzej zadzwoni do Sylwii (Hanna Turnau) w 1714 odcinku "M jak miłość" i razem trafią do mieszkania Malickiej. Tak znajdą nieprzytomną Julię w kałuży krwi, zatopioną w wannie. Okaże się, że tylko dzięki temu, iż przyjechali tak szybko, uratowali Malickiej życie. Tylko czy Andrzej nie zapłaci za to małzeństwem?

Kinga poradzi Magdzie w 1714 odcinku "M jak miłość", aby "zamknęła te drzwi i poszła dalej" - podaje dwutygodnik "Świat seriali". Zduńska będzie miała na myśli, że warto, aby jej przyjaciółka odcięła już temat zdrady Andrzeja z Julią i budowała dalej swoje wspaniałe małżeństwo. 

Tylko czy po kolejnej ucieczce Andrzeja do kochanki w 1714 odcinku "M jak miłość" będzie to jeszcze możliwe

Nie przegap: M jak miłość. Niewyobrażalny dramat Barbary. Poniosła klęskę w miejscu, w które wierzyła najbardziej. Straci resztki nadziei - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia popełni samobójstwo? Podetnie sobie żyły, bo nie zniesie, że Magda i Andrzej znów będą razem
Najnowsze