M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Striptizerka Kama zawróci w głowie Marcinowi. Zajmie miejsce Izy! - ZDJĘCIA

2023-03-07 10:14

W 1715 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zyska nową adoratorkę Tym razem o pomoc przystojnego Chodakowskiego poprosi seksowna Kama (Michalina Sosna). Striptizerka wparuje do biura detektywistycznego Marcina i zrobi na nim niemałe wrażenie. Pełna energii i spontaniczności Kama, będzie musiała załatwić pewną zawiłą sprawę, a detektyw stanie na wysokości zadania. W 1715 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) nie wyjdzie z szoku, kiedy przyłapie męża na uściskach ze striptizerką. To już pewne, że Kama zajmie miejsce Izy u boku Marcina. Zobacz ZDJĘCIA!

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Marcin z "M jak miłość" podoba się kobietom i robi na nich wrażenie, a ostatnio z Izą układa mu się raczej gorzej niż lepiej. Chodakowska oddała się karierze, pracy w "Głosie Gródka" i znajomości z Radkiem (Philippe Tłokiński) i chyba zapomina, że przystojny mąż też może być rozchwytywany w Warszawie. Tak też się stanie w 1715 odcinku "M jak miłość", kiedy to do agencji detektywistycznej zawita piękna Kama. Kobieta poszuka pomocy u Marcina i Olewicza (Tomasz Dedek), bo zostanie oskarżona przez klienta o kradzież naszyjnika! Kama obwieści, że na co dzień zajmuje się tańcem erotycznym w klubie i właśnie podczas jednego ze spotkań z pewnym mężczyzną, doszło do incydentu. Teraz on oskarża ją o kradzież, a kobieta będzie się zarzekać, że niczego takiego nie zrobiła. 

Marcin pomoże striptizerce Kamie w 1715 odcinku "M jak miłość", ale Iza szybko odkryje co się święci 

Chodakowski pomoże Kamie i uda mu się ustalić, że że biżuteria znajduje się w lombardzie, gdzie zostawił ją barman z klubu. Chodakowski rozwiąże zagadkę, za co kobieta będzie mu bardzo wdzięczna. Jeszcze tego samego dnia w 1715 odcinku "M jak miłość" detektyw nie przewidzi ponownego spotkania z kobietą. Postanowi towarzyszyć Izie na przyjęciu biznesowym w restauracji, a na miejscu okaże się, że spotka nikogo innego, a swoją klientkę! 

Spontaniczna i energiczna Kama natychmiast rzuci się na Chodakowskiego. Zacznie go ściskać na oczach zaskoczonej Izy i dziękować za rozwiązanie problemu z naszyjnikiem. Chodakowska na własne oczy przekona się, że nie tylko ona jest adorowana. Mąż da jej powód do zazdrości? Wydaje się, że akcja z Kamą będzie jednorazowa i nie ma co doszukiwać się romansu Marcina. Gorzej sytuacja wygląda w przypadku rozwijającej się relacji Izy i Radka, który otwarcie wyznaje kobiecie miłość. 

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany