M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Wielka ucieczka Andrzeja! Magda zastanie w szpitalu tylko puste łóżko - ZDJĘCIA

W 1714 odcinku "M jak miłość" na Magdę (Anna Mucha) u Andrzeja (Krystian Wieczorek) w szpitalu będzie czekała paskudna niespodzianka. Budzyńska przyjdzie w odwiedziny do męża, a my zobaczymy na jej twarzy, ze ma jakieś kolejne dobre postanowienie. Ale niestety, zamiast Andrzeja Magda zobaczy tylko puste łóżko! Dopiero zaczepiona pielęgniarka wyjaśni Magdzie w 1714 odcinku "M jak miłość", że pacjent uciekł ze szpitala i na recepcji są do odebrania jego dokumenty. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1714 odcinku "M jak miłość" Magdę czeka koszmarna niespodzianka. Kiedy przyjedzie, jak co dzień z wizytą do szpitala, aby udzielać wsparcia dochodzącemu po wypadku Andrzejowi, zastanie tylko puste łózko. Trudno sobie wyobrazić, co poczuje Magda na ten widok - zwykle tak to się kończy, kiedy pacjent w nocy umiera. Ale nic takiego się nie stanie - Andrzej po prostu ucieknie ze szpitala!

- Szukam swojego męża... Andrzej Budzyński, został przeniesiony do innej sali? - zdezorientowana Magda zaczepi na korytarzu pielęgniarkę. 

- Pan Budzyński wypisał się na żądanie. Znaczy, przebrał się i po prostu wyszedł - zdradzi pracownica szpitala. - Nie odebrał dokumentacji, zostawił wszystkie rzeczy... Są do odebrania na recepcji w szpitalu - doda i odejdzie. 

Magda dosłownie zaniemówi w 1714 odcinku "M jak miłość". Wszystkiego mogłaby się spodziewać, ale nie tego, że Andrzej nie mówiąc jej słowa po prostu zniknie. Najgorsze przeczuci Budzyńskiej potwierdzą się. Andrzej znów zwieje do Julii (Marta Chodorowska)! Jak będzie się z tego tłumaczył?   

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1714: Anita powie Magdzie o ciąży i odejściu od Kamila. To nie dziecko Gryca - ZDJĘCIA

M jak miłość. Andrzej dobije Magdę żałosnymi tłumaczeniami po ucieczce ze szpitala do Julii
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze