M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Ojciec Nadii żyje, to jeniec wojenny! Szokujące odkrycie Kamila

W 1714 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) odnajdzie ojca małej Nadii (Mira Fareniuk)! Co to będzie znaczyć dla Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)? Czy stracą córkę? Kamil ustali, że ojciec Nadii żyje i jest na liście jeńców wojennych. Z tego nie wynika jeszcze, że córka kiedykolwiek zobaczy tatę, bo nie wiadomo, jak potoczą się jego losy. Ale Nadia od tego momentu w 1714 odcinku "M jak miłość" już nie jest sierotą i możliwość adoptowania jej przez Budzyńskich stanie pod znakiem zapytania!

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Szok w 1714 odcinku "M jak miłość"! Ojciec Nadii jednak żyje! Takie nowe fakty odkryje Kamil, który niejako w zastępstwie przyjaciela Andrzeja, będzie nadal poszukiwał śladów rodziców małej Nadii. I natknie się na informacje, które wyraźnie wskażą, że tata dziewczynki jak dotąd żyje, tyle że jest jeńcem wojennym Czy Nadia zobaczy ojca? Co na to Magda i Andrzej?

Odcinek 1714 "M jak miłość" szykuje się na niezwykle dramatyczny w małżeństwie Budzyńskich. Przypomnijmy - Andrzej wyruszył potajemnie na Ukrainę odnaleźć rodziców Nadii lub potwierdzić ich śmierć. Zrobił to dla Magdy, która ma nadzieję, że dziecko zostanie ich córką. Niestety skończyło się to tragicznie - Andrzej miał potworny wypadek, poi którym zapadł w śpiączkę. Sprowadzony do Polski przez Kamila odżyje w 1710 odsłonie serialu, dzięki czułej obecności i słowom ukochanej żony. Ale ich szczęście potrwa zaledwie 4 odcinki.  

W 1714 "M jak miłość" Kamil wpadnie na ślad ojca małej Nadii, co postawi pod znakiem zapytania możliwość adoptowania dziewczynki przez Budzyńskich. W tym samym odcinku Julia postanowi ze sobą skończyć i to Andrzej wyłowi ją z wanny pełnej krwi. Czy scenarzyści kiedykolwiek odpuszczą Andrzejowi i Magdzie?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1714: Kamil naśle na oszustkę Weronikę detektywa Marcina. Spotka się z prawdziwym ojcem dziecka - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia popełni samobójstwo? Podetnie sobie żyły, bo nie zniesie, że Magda i Andrzej znów będą razem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze