M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Julia dowie się, że została bezpłodna. Znienawidzi za to Andrzeja - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1714 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) pozna przerażającą diagnozę. Po stracie dziecka Andrzeja (Krystian Wieczorek) nie będzie mogła już nigdy zajść w ciążę. Malicka w depresji dojdzie do dramatycznych wniosków i decyzji. Julia znienawidzi Andrzeja za swoją tragedię i targnie się na swoje życie! I choć w 1714 odcinku "M jak miłość" to właśnie Budzyński uratuje kochankę w ostatniej chwili, jej nienawiść jeszcze się pogłębi... Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ.

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1714 odcinku "M jak miłość" Julia uda się na wizytę do ginekologa. Lekarka jednak będzie miała dla niej najgorsze z możliwych wieści. Malicka usłyszy, że po poronieniu, które było efektem napadu w parku, nie będzie mogła mieć więcej dzieci. Ta informacja dosłownie dobije Julię, która już zapadła na depresję po stracie dziecka. I wszystkie złe emocje ostatecznie przerzuci na Andrzeja!

Julia w 1714 odcinku "M jak miłość" wyśle do byłego kochanka ostatnią wiadomość. Napisze w niej, że przeprasza go za wszystko i pożegna się. Budzyński od razu zrozumie, że dzieje się coś złego i wypisze się ze szpitala, aby ratować Malicką. Ostatecznie zjawi się w jej domu w towarzystwie Sylwii (Hanna Turnau) i tylko dzięki błyskawicznej akcji uratują Julii życie. 

O wszystkim dowie się Magda w 1714 odcinku "M jak miłość" i znów wykaże się wielką klasą i współczuciem. Nie można tego samego powiedzieć o Julii. Malicka znienawidzi Andrzeja i obwini go o wszystko, z brakiem możliwości zajścia w ciążę na czele. I choć Budzyński będzie chciał nadal pomagać byłej kochance w życiu, ona ostatecznie go porzuci

Nie przegap: M jak miłość. Niewyobrażalny dramat Barbary. Poniosła klęskę w miejscu, w które wierzyła najbardziej. Straci resztki nadziei - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia popełni samobójstwo? Podetnie sobie żyły, bo nie zniesie, że Magda i Andrzej znów będą razem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze