M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Ważna obietnica Bartka. Zapowie Barbarze, że doprowadzi do powrotu Uli i Kalinki? - ZDJĘCIA

2023-02-28 19:55

W 1713 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) zjawi się w Grabinie, a w ślad za żoną ruszy Bartek (Arkadiusz Smoleński). Wszystko przez to, że Lisieccy nie będą mogli się porozumieć w sprawie swojej przyszłości, którą Lisiecka będzie wiązała z Australią, zaś jej mąż z Grabiną. W 1713 odcinku "M jak miłość" Ula nie powie rodzinie, że planuje zostać za oceanem już na stałe, ale przyjazd Bartka udaremni jej kłamstwo! Barbara (Teresa Lipowska) zdecydowanie stanie po stronie przybranego wnuka, który złoży jej niezwykłą obietnicę, będącą tym samym największym marzeniem nestorki rodu Mostowiaków! Czy uda mu się ją spełnić? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1713 odcinku "M jak miłość" Ula zjawi się w Grabinie bez wcześniejszej zapowiedzi, czym kompletnie zszokuje swoich bliskich. Lisiecka okłamie Mostowiaków, że udało jej się zdobyć 1 bilet w promocyjnej cenie, w zwiazku z czym nie mogła zabrać ze sobą Bartka i Kalinki (Oliwia Kępka), co oczywiście będzie mijało się z prawdą, gdyż Ula celowo przyjedzie sama! Żona Bartka zostawi mu pożegnalny list, a Lisieckiemu nie uda się jej złapać na lotnisku, w zwiazku z czym ruszy w ślad za nią. W 1713 odcinku "M jak miłość" w Grabinie pojawi się także Bartek, który przyzna Barbarze, że Ula w ogóle nie ma zamiaru wracać, gdyż tak spodobało jej się w Australii, że planuje zostać tam już na stałe bez wględu na niego i Mostowiaków!

W 1713 odcinku "M jak miłość" Barbara nie daruje Uli, że podle okłamała ją w sprawie powrotu do Grabiny. Nestorka rodu Mostowiaków zdecydowanie wstawi się za Bartkiem, który jeszcze raz spróbuje porozmawiać z żoną o swoich odczuciach i potrzebach, ale ona wcale nie będzie go słuchać. Lisiecka tak nastawi się na powrót do Australii, że nie będą do niej trafiać żadne argumenty męża, przez co szybko zakończy ich rozmowę. W 1713 odcinku "M jak miłość" Bartkowi nie uda się przekonać Uli do powrotu do Grabiny, z kolei Lisiecka nie namówi męża do pozostania na stałe w Australii, w zwiazku z czym małżonkowie wrócą do punktu wyjścia...

Jeszcze w 1713 odcinku "M jak miłość" Bartek zrelaconuje Barbarze przebieg rozmowy z Ulą. Niestety, Lisiecki nie będzie miał dla nestorki rodu Mostowiaków dobrych wieści, gdyż wciąż nie uda mu się porozumieć z żoną. Jednak Bartek tak łatwo nie będzie chciał się poddawać i obieca Barbarze, że zrobi wszystko, aby z powrotem sprowadzić ich rodzinę do Grabiny, gdzie jest ich prawdziwy dom. Oczywiście, Lisiecki dostanie pełne błogosławieństwo od seniorki, która ogromnie będzie marzyć o ich powrocie do Polski, a w szczególności Kalinki, której będzie jej brakować najbardziej...

- Sprawa wygląda beznadziejnie, ale będę o Ulę walczył. Wyjadę z nią i dotąd będę namawiał na powrót aż się uda - zapewni ją Bartek.

- Myślę, że może być ci trudno, ale próbuj. Ja całym sercem jestem z tobą - przyzna Barbara.

Jednak Bartkowi nie uda się przekonać żony, która w 1717 odcinku "M jak miłość" spakuje wszystkie swoje rzeczy i ostatecznie zdecyduje się zostać na stałe w Australii. Oczywiście, i tym razem okłamie Mostowiaków, ale oszustwo Lisieckiej wyjdzie na jaw za sprawą prababci Kalinki, Anieli (Elżbieta Kijowska)!

M jak Miłość.Ula wróci do Grabiny, ale nie na długo. Zostawi Bartka i Kalinkę, bo znajdzie nowy cel w życiu!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze