M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1712: Wojtek Marszałek odsunie się od rodziny! Niepokojące zachowanie ojca Magdy wobec Krysi - ZDJĘCIA

2023-02-27 9:35

W 1712 odcinku "M jak miłość" Wojtek Marszałek (śp. Emilian Kamiński) zaniepokoi rodzinę swoich zachowaniem. Najbardziej dziwną zmianę u Wojtka odczuje jego żona, Krysia Filarska (Hanna Mikuć), która zda sobie sprawę, że Marszałek traktuje ją już jak powietrze, jakby dla niego przestała istnieć. Dopiero dzięki Krysi w 1712 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) przyjrzą się bliżej ojcu Magdy (Anna Mucha), przyznają wprost, że mają z Marszałkiem coraz większy problem. Co będzie się za tym kryło? Zobacz ZDJĘCIA z 1712 odcinka "M jak miłość" i poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1712 - poniedziałek, 27.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Co w 1712 odcinku "M jak miłość" będzie się działo z Wojtkiem Marszałkiem? Dlaczego mąż Krysi tak nagle przestanie się nią interesować, odsunie się na bok i całe dnie będzie spędzał w domu sąsiada Wieśka (Marcin Zarzeczny)? Podejrzane, dziwne zachowanie Wojtka sprawi Krysi wielką przykrość. Do tego na głowie Filarskiej będzie nadal opieka nad dziećmi Kingi i Piotrka, zakupy, prowadzenie domu, bo Zduńskich pochłoną inne zajęcia. Nic dziwnego, że w 1712 odcinku "M jak miłość" Krysia poczuje, że dla nikogo, zwłaszcza dla Wojtka nie jest już ważna, że nikt jej nie zauważa. Chociaż bez niej rodzinne życie Zduńskich na pewno by się zawaliło.

Dlaczego Wojtek Marszałek w 1712 odcinku "M jak miłość" odsunie się od Krysi?

Ponieważ sytuacja w domu Kingi i Piotrka w 1712 odcinku "M jak miłość" zrobi się alarmująca, Zduńscy zwołają naradę z dziećmi i Marszałkiem. Wszystko po to, żeby zadać o Krysię tak, jak na to zasłużyła. Ale przy okazji przyjrzą się bliżej Wojtkowi i odkryją dlaczego tak niespodziewanie usunął się w cień i nie zwraca uwagi na własną żonę. - Macie rację, pora na rewolucyjne zmiany! - potwierdzi Marszałek, gdy Kinga i Piotrek ogłoszą plan wobec Krysi.

- Ty jeszcze zostań. Z tobą musimy porozmawiać! Ale nie przy dzieciach. Z tobą mamy największy problem. Nie rozmawiasz z nią, nie interesujesz się i całymi dniami przesiadujesz u Wieśka! -  zwróci się do Marszałka Kinga w 1712 odcinku "M jak miłość", a Piotrek będzie wtórował żonie. - No właśnie. O co w tym wszystkim chodzi? 

Romantyczna niespodzianka Marszałka dla Krysi w 1712 odcinku "M jak miłość"

Wyznanie Wojtka w 1712 odcinku "M jak miłość" zupełnie zaskoczy Zduńskich. -  Chodzi o to, że ja chciałem zabrać moją Krysię do Hiszpanii... Po wypadku Andrzeja ja zrozumiałem, że marzeń nie można odkładać na później. Wyskrobałem jakieś zaskórniaki, sprzedałem piłkę z mistrzostw świata z podpisami piłkarzy i kupiłem bilety lotnicze do Sewilli... A i mam jeszcze muzyczną niespodziankę! - ogłosi przed Kingą i Piotrkiem, którzy odetchną z ulgą.

- Ale co z tym przesiadywaniem u Wieśka?

- Co? Uczę się hiszpańskiego. Chciałem zaimponować Krysi. Wiesiek dał mi lokal i tu mam aplikację do słówek!

- No powiem ci, że mnie zaimponowałeś! - pochwali Marszałka Piotrek, na co Kinga w 1712 odcinku "M jak miłość" uprzedzi ojca Magdy, że nie może dłużej zwlekać z realizacją tego romantycznego planu.  - Tylko trzeba troszkę przyspieszyć działania, bo twoje małżeństwo tego nie wytrzyma!

Ostatnie chwile Wojtka Marszałka i Krysi w 1712 odcinku "M jak miłość" przed śmiercią

- Karkołomne, ale wykonalne! - doda z uśmiechem Wojtkiem. Z pomocą Zduńskich w 1712 odcinku "M jak miłość" Marszałek przygotuje dla Krysi hiszpański wieczór, własny występ z odśpiewaną na cześć Krysi specjalną piosenką. Nic nie będzie zapowiadało, że śmierć Wojtka Marszałka jest tak blisko. Niestety w 1712 odcinku "M jak miłość" to będą ostatnie chwile razem Marszałka i Krysi.

Wzruszające pożegnanie Marszałka z M jak miłość. Najpiękniejsze sceny z Emilianem Kamińskim
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze