M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1712: Basia zabierze przyjaciół w miejsce napadu gwałciciela! Nikt nie uwierzy w to, co jej zrobił nieznajomy chłopak - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-02-18 21:24

W 1712 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) wciąż nie poradzi sobie ze wspomnieniami z napadu, gdy nieznajomy chłopak Filip (Kacper Zalewski) porwał ją, wywiózł do lasu i próbował zgwałcić. Do najgorszego nie doszło, ale mimo to Basia każdej nocy na nowo będzie przeżywała ten sam koszmar we śnie. Żeby zmierzyć się z traumą po napaści córka Pawła (Rafał Mroczek) w 1712 odcinku "M jak miłość" zabierze przyjaciółkę Anię (Gabriela Świerczyńska) i chłopaka Jaśka (Stanisław Dusza) w miejsce, gdzie rozegrał się horror. Wyzna tam, że po tym, co jej zrobił napastnik, nie liczy na to, że policja uwierzy w jej wersję wydarzeń, że gwałciciel pójdzie siedzieć. Bo nie ma żadnych dowód jego winy! Słowa Basi w 1712 odcinku "M jak miłość" potwierdzą się. Sprawdź jak!

"M jak miłość" odcinek 1712 - poniedziałek, 27.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Koszmar Basi w 1712 odcinku "M jak miłość" nadal się nie skończy! Póki policja nie złapie i nie zamknie chłopaka, który ją zaatakował w lesie i chciał zgwałcić, 18-latka nie odzyska spokoju i nadal będzie się bała, że oprawca w najmniej spodziewanym momencie znów się pojawi. Śledztwo policji nie wykaże nic nowego. Filip pozostanie bezkarny, lecz detektyw Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) wpadnie na pewien trop.

Marcin w 1712 odcinku "M jak miłość" namierzy samochód, którym jechał oprawca Basi

W 1712 odcinku "M jak miłość" zdobędzie monitoring ze sklepu w pobliżu przystanku autobusowego, z którego Basia wsiadła do auta nieznajomego chłopaka. Tak Marcin odkryje, że napastnik, który skrzywdził Basię to syn bogatego biznesmena, Krzysztofa Sowińskiego (Konrad Jałowiec). To właśnie jego samochodem jechał tragicznego dla Basi dnia Filip.

Basia w 1712 odcinku "M jak miłość" pojedzie z Anią i Jaśkiem na miejsce napadu

Zanim jednak córka Pawła w 1712 odcinku "M jak miłość" rozpozna oprawcę na zdjęciach z imprezy na portalu społecznościowym, spróbuje poradzić sobie z bolesnymi wspomnieniami z porwania i próby gwałtu. Basia wyzna Ani i Jaśkowi, że chce pojechać na miejsce gdzie to się stało. Przyjaciółka i chłopak Basi postanowią jechać razem z nią, żeby mogła zmierzyć się z koszmarem, który powraca do niej niemal każdej nocy.

Siedząc na przystanku, na którym wypatrzył ją bezwzględny, okrutny Filip w 1712 odcinku "M jak miłość" Basia wyzna przyjaciołom, że wcale nie liczy, że chłopak trafi do więzienia, że udowodni na policji albo przed sądem, że ją napadł, chciał zgwałcić, że gdyby nie uciekła z jego samochodu stałoby się najgorsze.

- Nie jestem naiwna. Nie ma żadnych dowodów, tylko moje słowo przeciwko jego. Może ten gość za to odpowie, a może nie. A ja i tak będę musiała z tym żyć!

Bogata rodzina gwałciciela Filipa będzie go kryła przed policją!

Niestety czarne wizje Basi w 1712 odcinku "M jak miłość" potwierdzą się! Gdy policja podejmie trop Marcina, ojciec gwałciciela, biznesmen Sowiński zacznie jednak syna kryć. Piotrek (Marcin Mroczek) nie będzie miał dla Pawła dobrych wiadomości. - Nie zdziwię się, jeśli chłopak pryśnie lub już prysnął za granicę. Rodzina ma kasę, znajomości…

- Chcesz powiedzieć, że ten sukinsyn się z tego wywinie?! - zapyta z niedowierzaniem Zduński, który w 1712 odcinku "M jak miłość" zdecyduje się na desperacki krok. Odwiedzi Sowińskiego w jego biurze, żeby biznesmen wystawił syna policji. - Chodzi mi o umożliwienie policji kontaktu z pańskim synem! Jeśli jest niewinny i zaszła jakaś pomyłka, na pewno bez trudu to udowodni…

Ojciec gwałciciela w 1712 odcinku "M jak miłość" nazwie Basię "dzi...ą"

Ale ojciec gwałciciela w 1712 odcinku "M jak miłość" wykorzysta wizytę Pawła, żeby sprowokować go do ataku. Obrazi Basię, zarzuci córce Zduńskiego, że sama jest sobie winna, że wsiadła do samochodu nieznajomego. - Jako ojciec serdecznie panu współczuję, ale chyba powinien pan lepiej pilnować swojej córki?... Nie znam sprawy, ale może sama sprowokowała tę sytuację. Te dziewczyny są dziś takie nachalne... Jak zwykłe dziwki!

Aresztowanie Pawła w 1712 odcinku "M jak miłość" po ataku na ojca chłopaka, który napadł na Basię

Niestety dla Pawła to się fatalnie skończy, bo w 1712 odcinku "M jak miłość" zostanie aresztowany za napaść na Sowińskiego. Policja wyprowadzi Pawła w kajdankach z mieszkania na oczach Basi, Franki (Dominika Kachlik) i Jaśka.

M jak miłość. Zemsta Pawła na oprawcy Basi. Aresztują Zduńskiego, bo ojciec gwałciciela sprowokuje go do bójki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze