M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1711: Kasia przyłapana w dwuznacznej sytuacji ze znanym lekarzem! Co na to Jakub? - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1711 odcinku "M jak miłość" Kasia (Paulina Lasota) zostanie przyłapana w dwuznacznej sytuacji z lekarzem światowej sławy! Drzwi matce i teściowej doktora otworzy naga narzeczona Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) w samym tylko ręczniku! I zrobi się z tego wielka afera, bo lekarz od jakiegoś czasu jest podejrzewany o zdradę swojej żony. Czy Kasia zdradzi ukochanego Kubę? Jak on zareaguje w 1711 odcinku "M jak miłość" na wieść o tym wydarzeniu? Zobacz WIDEO z tych scen!

"M jak miłość" odcinek 1711 - wtorek, 21.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1711 odcinku "M jak miłość" Kasia zostanie przyłapana nago ze znanym lekarzem! Tak to wygląda w "Kulisach M jak miłość", w których atmosfera wokół zdrady Chodakowskiego gęstnieje, a potem pojawia się doktor Stawska i robi się wielka afera! Nadopiekuńcze mamusie wyśledzą doktora w drodze do "kochanki", którą okazać ma się właśnie Stawska! 

- Jak pani nie wstyd! - rzuci się na Kasię Iwona (Hanna Śleszyńska), matka Anety (Ilona Janyst) w 1711 odcinku "M jak miłość".

- To jest szok! Wielka emocja i szok! - zdradza serialowa Aleksandra, Małgorzata Pieczyńska w "Kulisach M jak miłość". - Wejść i zobaczyć to, czego się człowiek dokładnie obawiał, że zobaczy...

- Pójdę się ubrać, przepraszam bardzo - rzuci wściekła Kasia w 1711 odcinku "M jak miłość", kiedy obie matki wpakują się do mieszkania Kasi i Jakuba.  

- Zwycięstwo! Ale jakie zwycięstwo? Straszne! - dodaje Pieczyńska w "Kulisach M jak miłość". 

- To jest bardzo wygodna sytuacja dla Olka, że wreszcie nakrywa mamę i teściową na szpiegowaniu - śmieje się Popiel w "Kulisach M jak miłość".  

Kasia wyjdzie w 1711 odcinku "M jak miłość" spod prysznica we własnym domu. Ale, że Chodakowski ukrywa przed wszystkimi zakup motoru, to zrobi się wielka afera z jego "zdrady".

Jakub nie wypowiedział się w "Kulisach M jak miłość" na temat tego, co Olek robił w jego mieszkaniu, kiedy Kasia brała prysznic. Ale zdradzamy, że Karski w 1711 odcinku będzie podczas najścia matki i teściowej Olka w domu! A Olek zupełnie oficjalnie odwiedzi kolegę...

- Mamo, a co tu robicie? - zdenerwuje się Olek. 

- A co ty tu robisz?! - naskoczą na niego Aleksandra z Iwoną.  

- Co tu się dzieje?! - dobiegnie do drzwi Kuba.

- Nie wiem, kochanie, ale proszę wyjaśnij to! A ja pójdę się ubrać - odpowie wściekła Kasia. 

- Może chciałybyście to jakoś wytłumaczyć - zapyta zawstydzony Olek mamusie.

- To znaczy... - zacznie się plątać w zeznaniach Iwona.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1716: Magda i Andrzej nie będą już uprawiać seksu! Między Budzyńskimi nie będzie tak jak kiedyś - ZDJĘCIA

M jak miłość. Aleksandra i Iwona odkryją tożsamość kochanki Olka. Matki Chodakowskiego złapią go na gorącym uczynku!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze