M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1710: Misiek dobije Nadię. Zabierze jej najcenniejszy prezent od Magdy - ZDJĘCIA

2023-02-05 21:42

Misiek (Aleksander Bożyk) nie popisze się w 1710 odcinku "M jak miłość". Dobije Nadię (Mira Fareniuk), która i tak już przeszła wiele złego. Los rodziców dziewczynki jest niepewny, a ona dopiero oswaja się z życiem w siedlisku, pod opieką zatroskanej Magdy (Anna Mucha). To właśnie Budzyńska postanowi zrobić dziecku niespodziankę w 1710 odcinku "M jak miłość", a Nadia niezmiernie się ucieszy. Niestety szybko pojawi się problem, bo Misiek lekko się zagalopuje i zniszczy piękny gest Magdy. Mały Zduński zgubi cenny prezent.

"M jak miłość" odcinek 1710 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1710 odcinku "M jak miłość" Misiek przejdzie samego siebie. Rezolutny chłopczyk lub i pakować się w kłopoty, często niechcący, ale jednak dostarcza bliskim wielu wrażeń. Tym razem zrobi zamieszanie wokół Nadii i Magdy. Budzyńska pomyśli, że miło będzie jakoś pocieszyć dziewczynkę, która cały czas myśli o rodzicach i kiedy do niej wrócą. Póki co nikt nawet nie próbuje wyjaśniać dziecku, że możliwe iż może wcale nie zobaczyć mamy i taty... To, czy rodzice Nadii żyją, okaże się już niebawem, bo sam Andrzej (Krystian Wieczorek) wybiera się na Ukrainę, szukać rodziców dziecka. Niestety to nie skończy się dobrze, a Andrzej pozyska pewne informacje o zaginionych, tylko że sam wróci do Polski w karetce. 

- Ja mam dla ciebie niespodziankę - powie tajemniczo Magda w 1710 odcinku "M jak miłość", a Nadia szybko zainteresuje się, co takiego sprezentowała jej opiekunka. Okaże się, że Budzyńska kupi dziewczynce zwierzątko, by poczuła się tak, jakby zyskała przyjaciela. Nadia bardzo ucieszy się na widok zwierzątka, małego chomiczka w klatce, z którym niemal natychmiast zacznie się bawić i opiekować. 

Misiek zniszczy niespodziankę Magdy w 1710 odcinku "M jak miłość"

Misiek też zainteresuje się chomikiem, postanowi przyłączyć się do zabawy, co nie wyjdzie najlepiej. Chłopcu przydarzają się ostatnio dziwne wypadki i ma trochę pecha. Niestety w 1710 odcinku "M jak miłość" też się on ujawni, bo mały Misiek niechcący zgubi zwierzątko! Spuści chomika z oczu i tak wyjdzie, że nie będzie wiedział, gdzie go szukać. Mały Zduński spanikuje, bo przecież Nadia przeżyła już dość tragedii, żeby obwieścić jej, że zniknęło jej zwierzątko. Cwany Misiek w 1710 odcinku "M jak miłość" uda się po poradę do dziadka Wojtka (śp. Emilian Kamiński), który spróbuje pomóc mu ogarnąć tę sytuację. Marszałek spróbuje wymyślić coś, by wnuk nie miał kłopotów, a mała Nadia nie musiała płakać. Misiek co prawda doprowadzi do zguby, ale zrobi wszystko, by naprawić tę sytuację. 

M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści
Najnowsze