M jak miłość

M jak miłość odcinek 1710: Marszałek powie Maćkowi, że Andrzej jest w śpiączce! Wybaczy ojcu zdradę?- ZDJĘCIA

W 1710 odcinku "M jak miłość" Marszałek (ś.p. Emilian Kamiński) weźmie na siebie ciężkie zadanie. To on poinformuje Maćka (Franciszek Przanowski), że Andrzej (Krystian Wieczorek) miał wypadek w Ukrainie i jest w śpiączce, z której nie wiadomo, czy się wybudzi. Ojciec Magdy (Anna Mucha) spróbuje przekonać wnuka, aby w tak tragicznych okolicznościach wybaczył ojcu zdradę. Czy osiągnie sukces w 1710 odcinku "M jak miłość" i Maciek znów pokocha Andrzeja, jak jego matka? Zobacz dramatyczny powrót Andrzeja w śpiączce do Polski w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1712 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1710 odcinku "M jak miłość" Marszałek weźmie czynny udział w dramatycznych wydarzeniach w życiu córki. Podczas kiedy Magda będzie walczyła o dostęp do nieprzytomnego męża, ojciec weźmie na siebie trudny obowiązek poinformowania o wszystkim jej syna. Wojtek stanie twarzą twarz z Maćkiem i powie mu, że być może już nigdy nie porozmawia z Andrzejem!

O tym, że Marszałek w "M jak miłość" spróbuje przekonać Maćka, aby wybaczył Andrzejowi pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ. Dziś już wiadomo, że ta poważna rozmowa będzie miała miejsce przy okazji przekazania informacji śpiączce Budzyńskiego. 

- Stało się coś? Z mamą? - zapyta Maciek widząc poważną minę Wojtka w 1710 odcinku "M jak miłość".

- Chodzi o Andrzeja - wyjaśni Marszałek.   

Czy syn Magdy w 1710 odcinku "M jak miłość" wybaczy ojczymowi zdradę z Julią (Marta Chodorowska), kiedy dotrze do niego, że mogą już nigdy w życiu nie porozmawiać?

Nie przegap: M jak miłość. Magda po wypadku Andrzeja wróci z Nadią do Warszawy. Maciek przyjmie nową siostrę do rodziny - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość odcinek 1708 ZWIASTUN. Wypadek Andrzeja na Ukrainie! Kamil dostanie straszne wieści o Budzyńskim
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze