M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1710: Andrzej złoży Magdzie niezwykłą obietnicę. Tego nikt się nie spodziewa – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 1710 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) wybudzi się ze śpiączki i bardzo szybko złoży Magdzie (Anna Mucha) zaskakującą obietnicę! Kiedy Budzyński otworzy oczy, Magda natychmiast wyjaśni mężowi, że miał wypadek i jest w szpitalu. On jednak najpierw zatroszczy się o jej zdrowie. Ale nie to wcale będzie zaskakujące. Andrzej szybko obieca Magdzie co zrobi, jak wyjdzie ze szpitala i w sytuacji, w jakiej będzie się znajdował, to wręcz nie do uwierzenia! Sprawdź, o co chodzi i czy Budzyński dotrzyma złożonej w 1710 odcinku "M jak miłość" obietnicy. Sceny z Magdą i Andrzejem w szpitalu w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1710 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1710 odcinku "M jak miłość" Andrzej zostanie przetransportowany do Polski w stanie śpiączki. Odnajdzie go i sprowadzi Kamil (Marcin Bosak), a Magda natychmiast znajdzie się przy mężu. Kiedy Budzyński otworzy oczy, wszyscy na chwilę wstrzymają oddech. W pierwszych słowach po przebudzeniu Andrzej zatroszczy się o zdrowie żony i wyzna, że "dla niej zrobiłby to jeszcze raz". Ale największym zaskoczeniem okaże się obietnica, której nikt w tej sytuacji w ogóle by się nie spodziewał! Czy mąż Magdy dotrzyma słowa?

- A ty coś jadłaś? Brałaś leki? - tak Andrzej w pierwszych słowach zatroszczy się o żonę. 

- Jesteś w szpitalu, naprawdę nie martw się o mnie...

 - A co u Nadii? 

- Jest dobrze, jest teraz z Piotrkiem i z Kingą. Tęskni za rodzicami...

- Jak tylko stąd wyjdę to obiecuję, że będę szukał dalej. Ten jej ojciec być może żyje. Szanse są nikłe, ale jednak są...

Niestety, szczere intencje Andrzeja znów pokrzyżuje Julia (Marta Chodorowska) w 1714 odcinku "M jak miłość". Budzyński nie tyle wyjdzie, co ucieknie ze szpitala, bo dostanie od niej "pożegnalnego" sms-a. I tak zamiast szukać rodziców Nadii, będzie ratował życie domniemanej kochanki, którą znajdzie z podciętymi żyłami. 

Nie przegap: Franka żegna się z M jak miłość? Dominika Kachlik zdradziła, co o niej myśli

M jak miłość odcinek 1710 ZWIASTUN. Andrzej wróci po wypadku do Polski! Julia zobaczy go z Magdą w szpitalu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze