M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1709: Krystyna zatai przed Staszkiem prawdę o wstydliwej przeszłości? Matkę Lilki zdradzi dziwna mina - ZDJĘCIA

Ale afera w "M jak miłość"! W 1709 odcinku serialu zobaczymy na własne oczy, że Krystyna (Dorota Chotecka) ukryła przed mężem Staszkiem (Sławomir Holland) prawdę o swojej przeszłości prostytutki! Kiedy były komendant zdobędzie się na pełną szczerość wobec żony i wyzna jej, jak na spowiedzi całą prawdę o dawnym romansie z matką Jagody (Katarzyna Kołeczke), matka Lilki (Monika Mielnicka) nie piśnie ani słówkiem. Zdradzą ją bardzo dziwna mina i uciekający wzrok w 1709 odcinku "M jak miłość". Czy Staszek to zauważy? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1709 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1709 odcinku "M jak miłość" Staszek wyzna Krystynie całą prawdę o swoim romansie z matką Jagody. Sytuacja dojrzeje już do poważnych wyznań, bo widać będzie, że siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) nie odpuści, dopóki nie dowie się, kto ją spłodził. Dawny komendant komisariatu w Lipnicy zachowa się jak na prawdziwego mężczyznę przystało i wyzna swojej żonie całą prawdę o starym romansie. Niestety żona nie odwzajemni mu się tym samym... 

Po spacerze męża z potencjalną córką Jagodą w 1709 odcinku "M jak miłość" Krystyna zauważy, że Staszek wrócił do domu totalnie odmieniony. Matka Lilki zainicjuje więc rozmowę, która będzie głębokim wyznaniem policjanta. Niestety tylko jedna ze stron zdobędzie się na szczerość.  

- Cały dzień jesteś jakiś taki zamyślony - zagadnie Staszka Krystyna w 1709 odcinku "M jak miłość".

- To dzisiejsze spotkanie z Jagodą przypomniało mi stare czasy - przyzna się Staszek. - Chyba ci nie mówiłem, ale mama Jagody, Alicja, my byliśmy kiedyś razem. Dawne czasy. To już nie historia nawet, to już prehistoria.

- Nie wiedziałam - skomentuje oszczędnie Krystyna. 

- Jagoda jest niezwykle podobna do Alicji... - powie nadal zamyślony Staszek. 

- A ona wie, że byłeś kiedyś z jej mamą? - zapyta matka Lilki. 

- Nie, nie sądzę... Alicja wyjechała, związała się z kimś innym, nie mieliśmy potem kontaktu - wyzna Popławski. - Dawne czasy... Mam nadzieję że nie gniewasz się na mnie, że ci o tym mówię? - zapyta nieco przestraszony policjant żonę. 

I w tym właśnie momencie 1709 odcinka "M jak miłość" Krystyna dostanie szansę, aby wyznać mężowi swoje grzechy. Ale matka Lilki z tego nie skorzysta - zasłoni się gładkim komentarzem. Gdyby nie wzrok, który jej ucieknie, kiedy wypowie słowo "przeszłość", nawet wierni widzowie nie zauważyliby kłamstewka. Ale jednak zobaczymy, że Krystyna wstydzi się pracy w charakterze prostytutki, a ukochanemu mężowi nie pisnęła o tym ani słowa. I nie ma zamiaru tego zrobić. 

- Nie jestem zazdrosna o przeszłość... Każdy ma jakąś... - ucieknie wzrokiem matka Lilki i płynnie przejdzie do dalszej części rozmowy. 

Czy Staszek zorientuje się w "M jak miłość", że jego żona ma przed nim wielką tajemnicę? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1709: Koszmarna awantura u Rogowskich! Przy stole Marysi i Artura padną ostre słowa o dawnej zdradzie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Rozpacz Magdy po wypadku Andrzeja. Wróci do niego jeśli przeżyje!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze