M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Samotny rajd Kamila na Ukrainę! To Gryc odnajdzie Andrzeja i sprowadzi do domu. Odkupi wszystkie grzechy

2023-01-29 18:18

W 1708 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) jako pierwszy dowie się, że Andrzej (Krystian Wieczorek) miał poważny wypadek w Ukrainie i zaginął. Gryc nie będzie długo rozpaczał i złorzeczył - on po prostu spakuje się i wyruszy na wojnę szukać przyjaciela! Czy to Kamil sprowadzi Andrzeja do domu i ulży w cierpieniu zrozpaczonej Magdzie (Anna Mucha)? Poznaj szczegóły o dramatycznych wydarzeniach w 1708 odcinku "M jak miłość" !

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1708 odcinku "M jak miłość" Magda znów wpadnie w czarną rozpacz, bo dowie się, że jej mąż wyruszył dla niej na wojnę i zaginął. Podczas ostatniej rozmowy Budzyński jeszcze okłamie żonę, że jest w Krakowie a wieści o ojcu Nadii ma z fundacji, która opiekuje się zaginionymi Ukraińcami. Później rozmowa zostanie przerwana i wszyscy stracą kontakt z Andrzejem. Kamil jako pierwszy dodzwoni się na telefon przyjaciela i w rozmowie z nieznajomym mężczyzną dowie o jego wypadku i zaginięciu. I Gryc natychmiast ruszy na pomoc!

Podczas ostatniej rozmowy telefonicznej Andrzeja z Kamilem w 1708 odcinku "M jak miłość" Budzyński powie, że musi dłużej zostać w Ukrainie. Kamil będzie zły na przyjaciela, że za bardzo ryzykuje. 

- I pamiętaj, Kamil, że Magda nie może się dowiedzieć. To absolutnie nie wchodzi w grę!

- I się nie dowie, obiecałem. Andrzej, za bardzo ryzykujesz, słyszysz? - powie Kamil, ale połączenie już zostanie przerwane.

Później w 1708 odcinku "M jak miłość" telefon Andrzej odbierze nieznajomy, który wyjaśni Kamilowi, że był wypadek a Budzyński zniknął. 

- Ja przeżyłem, ale ten Polak, który pożyczył mi na chwilę komórkę, nie wiem, co się z nim stało... - poinformuje Gryca mężczyzna, który odbierze telefon Budzyńskiego.

- To wszystko moja wina! Wiem, że Andrzej zrobił to dla mnie... - Magda wpadnie w rozpacz, bo Piotrek (Marcin Mroczek) zmusi Kamila, aby powiedzieli jej prawdę. - Jeżeli Andrzej wróci, to i ja wrócę do niego... .

I tak Kamil w 1708 odcinku "M jak miłość" po prostu spakuje walizkę i wyruszy w samotny rajd do Ukrainy, aby uratować przyjaciela. Zrobi to i dla Magdy, i dla Andrzeja, i dla siebie - jeżeli uda mu się odnaleźć Budzyńskiego całego i zdrowego i sprowadzić do domu, odkupi nie tylko swoje, ale i andrzejowe winy. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1708: Magda zaleje się łzami jak dostanie tragiczne wieści z Ukrainy. Nie będzie wiedziała czy Andrzej żyje!

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Najnowsze