M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Rozpacz Magdy po wypadku Andrzeja. Takich łez jeszcze nie było w serialu – ZDJĘCIA, WIDEO

2023-01-31 15:58

Magda (Anna Mucha) w 1708 odcinku "M jak miłość" pozna całą prawdę o Andrzeju (Krystian Wieczorek). Nie tylko dowie się wreszcie, że pojechał na Ukrainę szukać śladów rodziców Nadii (Mira Fareniuk), ale co gorsze miał tam straszny wypadek, po którym zaginął. "Hiobowe wieści" przyniosą Magdzie Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek). Żona Andrzeja zaleje się łzami rozpaczy i poczucia winy, bo będzie wiedziała w 1708 odcinku "M jak miłość", że on zaryzykował życie dla niej. Jeszcze nigdy Magda nie płakała aż tak - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1708 odcinku "M jak miłość" Magda straci kontakt z Andrzejem, ale dopóki nie zobaczy min Zduńskich, jeszcze będzie miała nadzieję, że jej mąż jest po prostu mocno zapracowany w Krakowie. Jednak Kinga z Piotrkiem będą już wiedzieli od Kamila (Marcin Bosak), że ich przyjaciel miał na Ukrainie straszny wypadek i nie wiadomo, czy zaginął wśród rannych, czy ofiar.

Kiedy Kinga i Piotrek staną przed obliczem Magdy w 1708 odcinku "M jak miłość" będą już wiedzieli, że muszą powiedzieć jej wszystko. I, że Andrzej nie jest w żadnym Krakowie, ale na Ukrainie, i że aktualnie został uznany za zaginionego. 

- Coś się stało? - zapyta Magda w 1708 odcinku "M jak miłość" na widok poważnych min Zduńskich.

Chodzi o Andrzeja... - Kinga weźmie na siebie ciężar wyznania.

W tym momencie 1708 odcinka "M jak miłość" Magdzie puszczą wszystkie nerwy i rozpacz zaleje ją, jak jeszcze nigdy wcześniej. Jeszcze niedawno wydawało się, że żona Andrzeja już wylała wszystkie zapasy łez po aferze z Julią. Niestety okaże się, że nie.  

 - Jeśli on wróci to ja wrócę do niego - przysięgnie zapłakana Magda Kindze w finale 1708 odcinka "M jak miłość". 

 Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1710: Andrzej po wypadku nie rozpozna Magdy? Wszyscy będą walczyć o jego życie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści
Najnowsze