M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1710: Andrzej po wypadku nie rozpozna Magdy? Wszyscy będą walczyć o jego życie - ZDJĘCIA

W 1710 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) dokona cudu i odnajdzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) w szpitalu na Ukrainie, a co więcej uda mu się załatwić szybki transport pacjenta w śpiączce do Polski. Magda (Anna Mucha) zrobi wszystko, aby jak najszybciej znaleźć się przy ukochanym mężu, ale niestety nie będzie szans, aby ją rozpoznał. Wszyscy bliscy i przyjaciele będą walczyć o życie Andrzeja w 1710 odcinku "M jak miłość". Jak TO się skończy - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1710 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1710 odcinku "M jak miłość" Magda odbierze od Kamila telefon z Ukrainy. Okaże się, że Andrzej po wypadku autobusu wylądował w tamtejszym szpitalu z urazem głowy. Budzyński będzie w śpiączce i wszyscy przyjaciele zaczną walczyć o jego życie! Gryc "stanie na głowie", aby sprowadzić przyjaciela jak najszybciej do Polski, a pomoże mu w tym Piotrek (Marcin Mroczek). 

Magda w "M jak miłość" nie opuści nieprzytomnego Andrzeja 

I tak Magda w 1710 odcinku "M jak miłość" znajdzie się szybko u boku nieprzytomnego męża. Jak widać na ZDJĘCIACH Budzyńska znajdzie się przy Andrzeju już podczas transportu do Polski. 

Czy Andrzej w "M jak miłość" dowie się, że odzyskał Magdę?

Kiedy Magda dowie się od Kamila w 1710 odcinku "M jak miłość", że Andrzej żyje, ale jest nieprzytomny w śpiączce po poważnym urazie głowy, zdoła wyszeptać tylko: - Boże... 

Czy Andrzej w "M jak miłość" w polskim szpitalu odzyska przytomność? Czy kiedykolwiek dowie się, że Magda przysięgła, iż jeżeli on przeżyje, ona do niego wróci?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1710: Andrzej przeżyje wypadek na Ukrainie, ale będzie w śpiączce! Dozna poważnego urazu mózgu - ZDJĘCIA 

M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze