M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Magda dogada się z prawnikiem od rozwodu. Nie zdąży uprzedzić Andrzeja – ZDJĘCIA

W 1708 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) odbędzie ostatnią rozmowę ze swoim prawnikiem od rozwodu. Budzyńska będzie unikała kontaktu, ale mecenas okaże się uparty i dotrze do klientki z ważną informacją. Tymczasem Andrzej (Krystian Wieczorek) zaginie w Ukrainie, o czym będą wiedzieli tylko przyjaciele Budzyńskich. Kiedy okaże się w 1708 odcinku "M jak miłość" , że miał poważny wypadek, wszystkie plany Magdy, także rozwodowe legną w gruzach. Ale czasu nie da się cofnąć i Andrzej nie pozna prawdy. Sprawdź szczegóły i zobacz ostatnią rozmowę Magdy z prawnikiem w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1708 odcinku "M jak miłość" Magda przygotuje dla małej Nadii (Mira Fareniuk) niesamowitą niespodziankę. Podczas wizyty w sklepie zoologicznym, zaaferowana zakupem  nieopatrznie odbierze telefon, którego przez cały dzień będzie starała się unikać. Prawnik od sprawy rozwodowej będzie miał dla żony Andrzeja ważną informację. Jak zareaguje Magda na wieść o terminie rozprawy?

- Dzień dobry, panie mecenasie...

- Dzień dobry, Pani Magdo! Dostała pani wiadomość? - powita Magdę prawnik w 1708 odcinku "M jak miłość" , ale kiedy odpowie mu cisza, będzie kontynuował. - Sąd ustalił termin rozprawy. 

Magda w "M jak miłość": Nie jestem jeszcze gotowa

Magda nadal będzie milczała w 1708 odcinku "M jak miłość". Zdezorientowany mecenas zapyta więc, czy klientka na pewno go słyszy.

- Tak, słyszę - odezwie się po raz pierwszy Budzyńska. - Tylko ja nie wiem, czy ja jestem gotowa...

- Pani Magdo, rozumiem. To nie jest łatwa decyzja.  Zawsze są wątpliwości, zwłaszcza kiedy sprawa nabiera tempa... Ale czy nie lepiej mieć już to za sobą? Papiery są złożone, mamy termin rozprawy...

- Przepraszam, nie bardzo mogę teraz rozmawiać - zniecierpliwi się Magda. - Oddzwonię do pana, dobrze? Pozdrawiam, do widzenia - rzuci i przerwie połączenie. 

Tymczasem po Andrzeju w 1708 odcinku "M jak miłość" ślad wszelki zaginie. Budzyński przestanie odbierać telefony, a kiedy Kamil (Marcin Bosak) w końcu dodzwoni się na ten numer, usłyszy prawdę o tragicznym wypadku. Gryc dowie się również, że Andrzeja nie ma i został tylko jego telefon... Magda wpadnie w czarną rozpacz i dowie się o wyprawie męża na Ukrainę w poszukiwaniu śladów rodziny Nadii. Tyle, że na wszystko będzie już za późno...  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1709: Tajny plan Marysi i Artura! Tak rozprawią się z Ewą Kalinowską – ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1708 ZWIASTUN. Wypadek Andrzeja na Ukrainie! Kamil dostanie straszne wieści o Budzyńskim
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze