M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Kamil po wypadku Andrzeja przekaże Piotrkowi jego tajemnicę. Tego Magda im nie daruje - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-02-13 20:01

W 1708 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) nie będzie mógł dłużej kryć Andrzeja (Krystian Wieczorek), który wyjechał na Ukrainę na poszukiwania rodziców Nadii (Mira Fareniuk). Okłamał Magdę (Anna Mucha), że jedzie do Krakowa, ale tajemnica Budzyńskiego wyda się w tragicznych okolicznościach. Tuż przed wypadkiem Andrzeja w 1708 odcinku "M jak miłość" Kamil wtajemniczy Piotrka (Marcin Mroczek) w całą sprawę. Później będzie jednak tylko gorzej. Wieść o wypadku Andrzeja, o jego zaginięciu, zabitych i rannych wstrząśnie Zduńskim do tego stopnia, że zażąda od Kamila, by zawiadomić Magdę jak najszybciej. W przeciwnym razie nigdy im nie wybaczy. Co się stanie z Andrzejem? Zobacz ZWIASTUN 1708 odcinka "M jak miłość" i poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1708 odcinku "M jak miłość" między Kamilem i Piotrkiem dojdzie do ostrej wymiany zdań, bo Zduński przypadkiem odkryje, że Gryc ma coś wspólnego z nagłym, zagadkowym wyjazdem Andrzeja do Krakowa w pilnej sprawie jakiegoś dewelopera. - Co to było? Co ty za cyrk odwalasz? Przecież to się kupy nie trzyma! Chyba, że znowu chronisz tyłek Andrzejowi - oskarży przyjaciela Piotrek, tym samym wypominając Kamilowi, że kilka miesięcy temu wziął na siebie zdradę Andrzeja, żeby Magda o niczym się nie dowiedziała i wplątał wszystkich w spiralę swoich kłamstw.

Kamil w 1708 odcinku "M jak miłość" powie Piotrkowi gdzie naprawdę jest Andrzej!

- Sytuacja trochę się skomplikowała - wyjaśni Kamil w 1708 odcinku "M jak miłość" i wtajemniczy Piotrka w szczegóły wyjazdu Andrzeja na Ukrainę. - Tylko nie mów Kindze. Nie mów jej, żeby nie stawiać jej znowu w kłopotliwej sytuacji.

Zduński w 1708 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy własnym uszom, że Budzyński naraża życie, żeby odnaleźć uznanych za zmarłych rodziców Nadii. A do tego o niczym nie powiedział Magdzie. - A czy to w ogóle konieczne? Ten wyjazd Andrzeja od początku był cholernie ryzykowny! - Nie wiem... Powiedział, że próbował się dowiedzieć czegoś na miejscu i nic! I nic nie wskórał, więc w tej sytuacji jedyną opcją było to, żeby pojechać na Ukrainę - wytłumaczy go Kamil.

Kamil w 1708 odcinku "M jak miłość" nie zawiadomi Magdy o wypadku Andrzeja na Ukrainie

Prawdziwy dramat w 1708 odcinku "M jak miłość" rozegra się kiedy Kamil zadzwoni do Andrzeja, a jego telefon odbierze pasażer autokaru, który ulegnie wypadkowi, Ukrainiec zawiadomi Gryca, że Polak, który pożyczył mu komórkę gdzieś zaginął, że na miejscu wypadku są ofiary śmiertelne ciężko ranni pasażerowie. Nikt jednak nie będzie wiedział co z Andrzejem. - Musimy zawiadomić Magdę! - zażąda Piotrek, gdy Kamil przekaże mu wiadomość o wypadku Andrzeja.

- Nie! Przecież tak naprawdę nie wiemy niczego konkretnego!

- A wiesz co ja myślę? Myślę, że tym razem nam Magda nie wybaczy! Musimy jej o tym powiedzieć! Koniec, kropka, nie ma innej opcji! - Zduński nie zniesie jednak sprzeciwu Gryca. Dlatego w 1708 odcinku "M jak miłość" razem z Kingą pojadą do siedliska w Grabinie i przekażą Magdzie straszne wieści o Andrzeju.

- Dobra, dobra! To ja pojadę do ambasady w takim razie! - doda Kamil, który w 1708 odcinku "M jak miłość" ruszy na Ukrainę, by odnaleźć zaginionego Andrzeja.

M jak miłość odcinek 1708 ZWIASTUN. Wypadek Andrzeja na Ukrainie! Kamil dostanie straszne wieści o Budzyńskim
M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści
Najnowsze