M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1706: Olek odmówi ratowania zdrowia Franki! Szokujący zwrot akcji u Zduńskich

Franka w 1706 odcinku "M jak miłość" załamie się przez swoją niepełnosprawność. Przypomnijmy, że żona (Dominika Kachlik) Pawła (Rafał Mroczek) ma niedowład prawej ręki po postrzale kochanka Lilki (Monika Mielnicka) i z tego powodu nie będzie mogła wykonywać najprostszych czynności. Dlatego Zduńska poczuje się niepotrzebna w swoim ukochanym bistro i będzie tym faktem coraz mocniej sfrustrowana. Franka poprosi więc Olka (Maurycy Popiel), aby czym prędzej przeprowadził drugą, obiecywaną operację. I w 1706 odcinku "M jak miłość" doktor Chodakowski odmówi. Jakie będą tego skutki?

"M jak miłość" odcinek 1706 - poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1706 odcinku "M jak miłość" Franka będzie coraz bardziej rozżalona z powodu niesprawności prawej ręki. Nic dziwnego - młoda, śliczna, pełna ognistego temperamentu Zduńska nie będzie w stanie wykonywać najprostszych czynności! Dlatego żona Pawła poprosi Olka, aby jak najszybciej przeprowadził drugą, obiecaną wcześniej operacje, która ma przywrócić pełne zdrowie Franki. Ale Olek odmówi! Dlaczego?

Olek w 1706 odcinku "M jak miłość" będzie miał trudną sytuację we własnym domu, bo Aneta (Ilona Janyst) po porodzie będzie czuła się brzydka i niekochana. Do tego doktor Chodakowski zacznie wkraczać w etap kryzysu wieku średniego z i tej okazji zafunduje sobie niezwykły prezent - motor, na którym będzie mógł sobie "poszaleć" i rozładować stres. Czy to dlatego zaniedba ważną pacjentkę? 

Ujawniamy: kiedy Zduńska w 1706 odcinku "M jak miłość" zacznie błagać Olka o przeprowadzenie operacji w trybie natychmiastowym doktor Chodakowski zachowa się jednak bardzo profesjonalnie. Zaleci pacjentce dalszą rehabilitację i uzbrojenie się w cierpliwość do czasu, aż wykonanie kolejnego zabiegu będzie możliwe.

Nie przegap: M jak miłość. Szok u Zduńskich. Marysia dostanie zakaz zbliżania się do syna! Tylko Marcin będzie mógł pomóc Pawłowi – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Olek podpadnie Anecie. Odstawi przed nią niezły popis tańca po pijaku
Najnowsze