M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1705: Pijana i naćpana Julia zaatakuje Magdę! Pójdzie o dziecko - ZDJĘCIA

2023-01-13 11:26

W 1705 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) zaatakuje Magdę (Anna Mucha) w siedlisku. Teraz wyszły na jaw nowe fakty. Malicka będzie pijana i naćpana psychotropami! Domniemana kochanka Andrzeja (Krystian Wieczorek) zachowa się tak, jakby była zdradzoną żoną, więc zupełnie już straci rozum... Oczywiście pójdzie o dziecko! Plan Julii, aby usidlić Budzyńskiego na ciążę nie wypalił, więc nie zniesie szczęścia, które zjawiło się w siedlisku u Magdy w postaci Nadii (Mira Fareniuk). Jak zakończy się awantura naćpanej Malickiej w 1705 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź, co już wiemy i zobacz To w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1705 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1705 odcinku "M jak miłość" Andrzej nie zdąży ostrzec Magdy przed atakiem pijanej kochanki. Nie wiadomo, jak Malicka dotrze do siedliska, bo będzie pod wpływem alkoholu i narkotyków i w takim właśnie stanie zaatakuje Budzyńską! Julia wpadnie na pomysł, że wszystkie kobiety są podobne do niej i "łapią" mężczyznę na dziecko...

Co gorsze, w 1705 odcinku "M jak miłość" Julii pomiesza się w głowie do tego stopnia, że zachowa się wobec Magdy jak zdradzona żona! Bo jak inaczej traktować słowa, że Budzyńska "próbuje odebrać" Malickiej Andrzeja? 

Jak informuje swiatseriali.interia.pl o pojawieniu się Nadii w życiu Magdy i Andrzeja poinformuje Julię Sylwia (Hanna Turnau). W 1705 odcinku "M jak miłość" Budzyński nie odbierze także od Malickiej telefonu, co jej wystarczy, aby zupełnie stracić rozum. Julia zażyje leki uspokajające i popije je alkoholem, a następnie nagra się Andrzejowi, że jedzie do siedliska sprawdzić: "Jak buduje się szczęście na cudzym nieszczęściu". I faktycznie tam pojedzie!

Kiedy naćpana prawniczka w 1705 odcinku "M jak miłość" stanie przed Magdą wyrzuci z siebie: - 

- Zrobiłaś to specjalnie, prawda?! Wzięłaś ją, żeby przywiązać Andrzeja do siebie, żeby odciągnąć go ode mnie... Bałaś się, że go stracisz... I dlatego, dlatego to dziecko... 

Jak zareaguje Magda na widok roztrzęsionej, pijanej i naćpanej kochanki męża? Czy wyrzuci ją za drzwi, czy zawoła pogotowie psychiatryczne? Przekonamy się już w 1705 odcinku "M jak miłość". 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1701: Andrzej wyzna Julii jakiego ma pecha. Pożałuje, że w ogóle ją poznał - ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Najnowsze