M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1704: Tajemnica z przeszłości Staszka. Nawet Krysi nie powie, że jest ojcem Jagody? - ZDJĘCIA

2023-01-30 20:16

W 1704 odcinku "M jak miłość" Staszek Popławski (Sławomir Holland) uchyli nieco rąbka tajemnicy i da znać Krystynie (Dorota Chotecka- Pazura), że są pewne sprawy, o których nie zdążył jej powiedzieć. Krysia bardzo zainteresuje się sekretami męża, ale on nie będzie skory do zwierzeń. W tym samym czasie w 1704 odcinku "M jak miłość" Jagoda (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) zagłębią się w śledztwo dotyczące ojca kobiety. Czy Staszek wyzna wreszcie, że to on jest poszukiwanym ojcem Jagody? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1704 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1704 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Staszek w 1704 odcinku "M jak miłość" pierwszy raz poruszy temat swojej przeszłości. Krysia zakochała się w Popławskim, poślubiła go, ale tak naprawdę szczegóły z historii mężczyzny nie są znane. Matka Lilki (Monika Mielnicka) z ciekawością odkryje, że partner umie np. doskonale grać na gitarze. Krystyna zdziwi się, jak wiele jeszcze nie wie o partnerze. 

- Prosiłam żeby Kamil trzymał gitarę u siebie, ale oczywiście się nie posłuchał. Dzięki temu chociaż wiem, że mój mąż umie grać - zagai Krysia w 1704 odcinku "M jak miłość". - Kiedyś umiałem, dawno temu, w poprzednim życiu - wyzna Popławski. - Musisz mi o nim opowiedzieć - uprze się Krysia. - Może kiedyś... - westchnie Staszek, niezbyt skory do zwierzeń. 

Staszek ojcem Jagody w "M jak miłość"?

Jagoda i Tadeusz w 1704 odcinku "M jak miłość" będą za wszelką cenę starali dowiedzieć się, kto jest ojcem kobiety. Niektóre poszlaki wskazywałyby na fakt, że to właśnie Popławski może być ojcem siostrzenicy Modrego (Stefan Friedmann). Ukochana Tadeusza uda się nawet na komisariat, wymyśli historyjkę ze skradzionym rowerem tylko po to, by spędzić trochę czasu z mężczyzną, przekonać się, czy to on naprawdę mógłby być jej tatą. Wizytę na komendzie przerwie Krysia, która przyniesie mężowi jedzenie, a on zwróci jej uwagę, że nie może jeść kiwi, bo dostanie od niego uczulenie. Jagoda spanikuje i ucieknie. 

Nieco później w 1704 odcinku "M jak miłość" Jagoda i Tadeusz wproszą się do domu Popławskiego, a kobieta będzie niemal zdecydowana na to, by powiedzieć mężczyźnie o swoich domysłach. Nagle przerwie i poprosi o możliwość skorzystania z toalety. Ukradnie szczoteczkę do zębów i postanowi zrobić badania DNA. Nie wie jednak, że zabierze nie rzecz Staszka, a Kamila (Miłosz Kwiecień), więc badania będą bez sensu. 

Ostatecznie Jagoda w 1704 odcinku "M jak miłość" nie dowie się czy Staszek to jej ojciec. Sam zainteresowany chyba nie bardzo będzie wiedział, o co chodzi zagubionej siostrzenicy Modrego. Jak sam przyzna Krysi, wiążą go jakieś sekrety z przeszłości, ale nie powie póki co, o co konkretnego chodzi. Dopiero w 1709 odcinku "M jak miłość" Popławski wyzna Krysi, że faktycznie miał romans z matką Jagody. Lata temu doszło do zbliżenia. W tym samym czasie siostrzenica Modrego z szokiem odkryje, że się myliła, bo wyniki badań DNA potwierdzą, że Staszek nie jest jej ojcem. Szkoda tylko, że nie wie, że to nie szczoteczkę Staszka ukradła, a syna Krystyny. 

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Najnowsze