M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1703: Nowe fakty w sprawie Jakuba Karskiego. Kasia usłyszy ponowną diagnozę - ZDJĘCIA

2023-01-18 13:01

W 1703 odcinku "M jak miłość" sytuacja Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) diametralnie się zmieni. Jeszcze niedawno Kasia (Paulina Lasota) załatwiała szybki ślub z ukochanym, by utrzymać go przy życiu, a już niebawem usłyszy nową diagnozę na temat stanu zdrowia Jakuba. W 1703 odcinku "M jak miłość" wszyscy będą zdziwieni zmianą, która zajdzie w pacjencie. Każdy drżał o jego życie i nie da się ukryć, że białaczka wykańczała młodego detektywa. Podczas rozmowy Kasi w szpitalu, na jaw wyjdą nowe fakty.

"M jak miłość" odcinek 1703 - wtorek, 24.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Wreszcie nastąpi przełom w sprawie choroby Jakuba. Kasia w 1703 odcinku "M jak miłość" osobiście porozmawia z lekarzem ukochanego, który zapewni, że z pacjentem jest coraz lepiej! Zresztą gołym okiem będzie widać dużą poprawę w stanie zdrowia Karskiego, który powoli zacznie odzyskiwać siły i uśmiech. Stawska walczyła o ukochanego, razem z Anetą (Ilona Janyst) wymyśliły nawet szybki ślub, który z punktu formalnego, okazał się nieważny. 

- Chciałam panią uspokoić, wszystko jest dobrze, wyniki są zadawalające - powie Kasi lekarz Jakuba w 1705 odcinku "M jak miłość". - Co prawda, jest jeszcze za wcześnie żeby sądzić, że przeszczep się przyjął, ale ryzykowałbym optymizm - doda z uśmiechem specjalista. - Jeśli wyniki pana Jakuba nadal się będą poprawiać, chyba zacznę przepisywać pacjentom receptę na ślub - zaśmieje się lekarz z pomysłu Anety i Kasi. - Tak, ale to był fałszywy ślub - powie smutno Kasia. - Ale nadzieja była prawdziwa, proszę jej nie tracić - powie uspokajająco lekarz. I faktycznie, trzeba przyznać, że Karski będzie wygadał coraz lepiej. 

Stan Jakuba zdecydowanie polepszy się w 1703 odcinku "M jak miłość". Oznajmi, że to przez miłość

W ważnej rozmowie w szpitalu, Karski wyzna Kasi, że to miłość do niej dała mu chęć do walki, a sama Stawska uratowała mu życie, za co będzie dozgonnie wdzięczny. 

- Wiesz, kiedyś myślałem, że to jest jakaś bzdura, że to tylko takie gadanie, ale miłość naprawdę daje człowiekowi wielką siłę, wielkiego kopa, ja go poczułem stojąc już jedną nogą po drugiej stronie. Podarowałaś mi nowe życie, Kasia. Gdyby nie ty, to nie byłoby mnie tutaj... Oddałbym wszystko, żeby teraz cię przytulić - powie wzruszające słowa Karski w 1703 odcinku "M jak miłość", ale nie da rady objąć narzeczonej, ze względu na bezpieczeństwo i podłączenia do aparatury. - Już niedługo, kochany. Będziemy cię przytulać do końca świata - zapewni ze łzami w oczach Kasia. Stan Jakuba będzie o wiele lepszy i powoli zacznie odzyskiwać siły. 

M jak miłość. Po ślubie Jakuba i Kasi wydarzy się cud! Karski nie umrze na białaczkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze