M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Tak Paweł odwdzięczy się za uratowanie życia. Franka dostanie coś szczególnego - ZDJĘCIA

2023-01-15 19:29

W 1702 odcinku „M jak miłość” Paweł (Rafał Mroczek) postanowi odwdzięczyć się France (Dominika Kachlik) za uratowanie życia podczas ataku Ethana (Paweł Roman) w bistro. Zduńska zasłoniła męża całym ciałem i dała się postrzelić, przez co wylądowała w szpitalu, a jej ręka pozostanie niesprawna. W 1702 odcinku „M jak miłość” Paweł chociaż trochę zrewanżuje się ukochanej i kiedy przyprowadzi ją do bistro, góralka nie powstrzyma wzruszenia. Paweł nie będzie wiedział, jak dziękować żonie za uratowanie zdrowia, a nawet życia. Wymyśli za to szczególny gest.

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Franka nie odzyska w pełni sprawności w ręce, a wszystko przez postrzał Ethana, który wzięła na siebie. Podły kochanek Lilki (Monika Mielnicka) celował w Pawła i gdyby nie ruch Franki, to Zduński zostałby postrzelony. Kobieta musiała trafić do szpitala, gdzie lekarze poinformowali, że może być spory problem z odzyskaniem pełni sprawności w postrzelonej ręce. Na szczęście w 1702 odcinku „M jak miłość” Paweł zadba o dobre samopoczucie żony i zrobi jej niespodziankę w bistro. 

Piękny gest bliskich dla Franki w 1702 odcinku „M jak miłość”

Kiedy góralka wejdzie do lokalu, będzie tam czekała ekipa powitalna. Bliscy, czyli m.in. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) czy nawet Ala (Alicja Ostolska) zaśpiewają jej „sto lat” i wręczą tort. Taka niespodzianka wzruszy góralkę na całego. Potem osobiście porozmawia z wujkiem Gutowskim  (Piotr Majerczyk), który przekaże jej, że stała się prawdziwą bohaterką i mówi o tym cała Bukowina, czyli rodzinna miejscowość kobiety. Faktycznie, gest Franki budzi podziw, bo nie myśląc wiele, rzuciła się na pomoc ukochanemu mężowi. 

Niestety Ethan pozostanie bezkarny, a nawet więcej, zacznie śledzić poczynania Mateusza (Krystian Domagała) na statku. Mostowiak wyjechał bowiem po koszmarze w bistro i wrócił do pracy na morzu. Lilka zadrży o jego życie, ale z pomocą przyjdzie cwana Aneta (Ilona Janyst), która każe jej postawić się byłemu kochankowi. Lilka zablefuje, że ma dowody na jego szemrane interesy i nastraszy Ethana. Czy wtedy złoczyńca odpuści? Powinien ponieść konsekwencje za to, że Franka, choć szczęśliwa, będzie miała problemy z ręką. Paweł na pewno nie zapomni żonie, co dla niego zrobiła. 

M jak miłość. Bistro Kingi przejęte! Piotrek spłacił Pawła, ale teraz wydało się, że nie do końca
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze