M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1701: Magda zostanie opiekunem prawnym Nadii. Przekona sąd na jednej rozprawie - ZDJĘCIA

2023-01-17 19:23

W 1701 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zostanie matką zastępczą Nadii (Mira Fareniuk), ukraińskiej dziewczynki, którą znalazła w swoim samochodzie w drodze powrotnej do Grabiny. Sąd postanowi, że to właśnie Budzyńska zaopiekuje się Nadią do czasu aż odnajdą się jej rodzice. Spory w tym udział będzie miał Andrzej (Krystian Wieczorek), który pomoże Magdzie z formalnościami. W 1701 odcinku "M jak miłość" postanowieniem sądu Magda zostanie opiekunem prawnym Nadii, zabierze ją ze sobą do siedliska w Grabinie, gdzie będzie na 7-latkę czekał nowy, bezpieczny dom. W tle rozegra się tragedia. Sprawdź, jak potoczą się losy Nadii i zobacz ZDJĘCIA z 1701 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1701 - wtorek, 17.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1701 odcinku "M jak miłość" Magda usłyszy od Andrzeja co sąd postanowił w sprawie Nadii, zagubionej dziewczynki z Ukrainy, którą Budzyńscy uratowali kiedy mała wsiadła do samochodu Magdy przy poboczu drogi. Kilka dni po tych wydarzeniach decyzją sądu to właśnie Magda zaopiekuje się Nadią, żeby dziewczynka nie musiała przebywać w ośrodku dla uchodźców. Radosną nowinę przekaże jej mąż.  - Słuchaj, sąd wydał postanowienie. Oficjalnie jesteś tymczasowym opiekunem prawnym Nadii.

- Jezu, dziękuję ci bardzo. Tak szybko, to w ogóle... - powie szczęśliwa Magda, bo w 1701 odcinku "M jak miłość" błyskawicznie uda się załatwić formalności. Na ekranie nie będzie scen w sądzie z Magdą i Andrzejem, ale okaże się, że Budzyńska była bardzo przekonująca. Zapewniła sąd, że będzie dobrą matką zastępczą dla Nadii. 

- Ja tylko wypełniłem dokumenty. To ty zeznawałaś, to ty przekonałaś sąd - pochwali ją Andrzej.  - Dobrze, kiedy mogę po nią pojechać? Ja wiem, że ona ma tam dobrą opiekę, ale chcę, żeby była tutaj - doda Magda. - Daj mi godzinę, dwie, załatwię najpilniejsze sprawy i pojedziemy po nią razem - zaproponuje Andrzej.

Niebawem w 1701 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej przywiozą Nadię do siedliska w Grabinie, gdzie na dziewczynkę będzie czekał specjalny pokój. 7-latka nie będzie miała pojęcia, że być może w nowym domu spędzi resztę życia, że jej rodzice nie żyją. Takie tragiczne wieści Budzyńscy usłyszą od Mileny (Kateryna Fareniuk), ciotki i sąsiadka Nadii. 

Po przyjeździe do Grabiny w 1701 odcinku "M jak miłość" Nadia poczuje się jak u siebie, wreszcie bezpieczna i spokojna, z dala od koszmaru wojny na Ukrainie. Nie przestanie jednak myśleć o mamie, pewna tego, że jej matka Olena po nią przyjedzie do Polski. - Jak ci się podoba? - zapyta Magda, nie mając serca powiedzieć dziewczynce, że jej rodzice najpewniej zginęli na Ukrainie.

- Bardzo... A kiedy przyjedzie do mnie mama, to ona będzie mogła zamieszkać dopóki wojna się nie skończy?

- Tak, oczywiście... - doda Budzyńska. W 1701 odcinku "M jak miłość" Magda razem z Andrzejem postawią, że na razie ukryją przed Nadią wiadomości o śmierci rodziców, póki nie potwierdzi się, że Olena i jej mąż naprawdę nie żyją.

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Najnowsze