M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1700: Tak wygląda nowa kochanka Łukasza. Ładniejsza od Patrycji? - ZDJĘCIA

2023-01-13 15:55

W 1700 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) da się wciągnąć w seksowną grę swojej nowej pacjentki Klaudii (Angelika Smyrgała). Wszystko zacznie się identycznie, jak z Patrycją - masaże, gołe ciało, kuse ręczniczki... Wojciechowski będzie tak zauroczony Klaudią, że powie o tym Argasińskiej! Żadne z nich nie będzie miało pojęcia, że pannę podstawiła mu w 1700 odcinku "M jak miłość" Ewa (Anna Kerth) w porozumieniu z Jerzym (Karol Strasburger)... Wiele wskazuje na to, że Łukasz ulegnie pokusie i Klaudia zostanie jego nową kochanką. Która kochanka bardziej pasuje do syna Marty (Dominika Ostałowska) - oceńcie sami w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1700 - poniedziałek, 16.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1700 odcinku "M jak miłość" Łukasz zajmie się nową pacjentką Klaudią. Piękna, młoda dziewczyna wyraźnie zacznie uwodzić Wojciechowskiego, a będzie miała ku temu wspaniałą okazję w jego gabinecie. Dokładnie tak zaczął się romans Łukasza z żoną Argasińskiego, który skończył się rozwodem małżonków i założeniem rodziny przez kochanków. Ale Jerzy nie zapomniał o stracie żony i wykorzysta każdą okazję do zemsty!

Ewa, wspólniczka Artura (Robert Moskwa) w 1700 odcinku "M jak miłość" zacznie grać na 2 fronty. Po pierwsze spróbuje uwieść wspólnika i będzie miała, niestety na tym polu sukcesy. Drugą gałęzią działalności doktor Kalinowskiej będzie rozbicie szczęśliwego związku Patrycji i Łukasza. Nowa szefowa przychodni zrobi to w porozumieniu z Argasińskim - to oni "podstawią" Klaudię Wojciechowskiemu!

Jak pisaliśmy TUTAJ - Łukasz w 1700 odcinku "M jak miłość" będzie tak zauroczony Klaudią, że podzieli się swoją radością z Patrycją! Argasińska uda wprawdzie, że nie ruszyła jej wzmianka o podobnej do niej pacjentce, ale tak naprawdę zrozumie, że być może jej związek właśnie się kończy. 

Czy Patrycja będzie miała rację i w 1700 odcinku "M jak miłość" Łukasz nawiąże nowy romans? A może wytrzyma w wierności do kobiety, o którą walczył jak lew? Porównaj Patrycję i Klaudię w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1701: Barbara rozpozna ojca Jagody na zdjęciu z pielgrzymki? Tylko ksiądz z Grabiny go zna - ZDJĘCIA

M jak miłość. Ewa Kalinowska weźmie się za Artura Rogowskiego. Podpuści Argasińskiego do zemsty na Łukaszu
Najnowsze