M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1700: Tajna misja Marysi u podejrzanego sąsiada Magdy! Wytropi dziwne działania Daniela w Grabinie? - ZDJĘCIA

2023-01-13 10:09

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) w 1700 odcinku "M jak miłość" na poważnie zajmie się podejrzanym sąsiadem, o którym zaczną krążyć dziwne plotki. Postanowi wdrożyć tajną misję i wykorzystać dzieci Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) do tego, by odkryć sekrety podejrzanego Daniela (Paweł Prokopczuk). Mostowiakom grozi niebezpieczeństwo? Tego spróbuje dowiedzieć się Rogowska, a w 1700 odcinku "M jak miłość" wykaże się dużym sprytem i odwagą. Dojdzie do szokującej prawdy i potwierdzą się wszelkie plotki i pomówienia?

"M jak miłość" odcinek 1700 - poniedziałek, 16.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W Grabinie pojawił się Daniel, mężczyzna, który od razu wzbudził pewne podejrzenia mieszkańców. Plotki zaczną narastać, a sytuacja zaostrzy się, kiedy w 1700 odcinku "M jak miłość" Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) zauważy Daniela z zakrwawioną ręką, ale on nie udzieli jej odpowiedzi na pytanie, co właściwie się stało. Rogowska postanowi pomóc sąsiadowi i zwerbuje go do przychodni mówiąc, że niezbędny jest zastrzyk. Właśnie wtedy zwróci uwagę na tatuaż mężczyzny i jego dziwne zachowanie. 

- A ten tatuaż to błędy młodości. Pewnie już niejedno o mnie słyszała - powie zaczepnie Daniel w 1700 odcinku "M jak miłość", a Marysia nie wyprowadzi go z błędu. - No, że hoduje pan owce, kury i wie pan jak to jest w małej miejscowości... Nowy sąsiad, zawsze sensacja - podsumuje Daniel i stwierdzi, że też obiło mu się o uszy, że mieszkańcy Grabiny umieją dać w kość.

Daniel nie będzie świadomy, że jeszcze w 1699 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) odkrył jego sekret i wie, że mężczyzna siedział w więzieniu, więc na pewno ma coś na sumieniu. 

Marysia pozna tajemnicę Daniela w 1700 odcinku "M jak miłość"?

Rogowskiej coś na tyle nie spodoba się u sąsiada, że postanowi drążyć temat. Akurat nadarzy się okazja, bo do domu Mostowiaków zawita Marcin z Mają (Laura Jankowska) i Szymkiem (Staś Szczypiński), którzy zainteresują się hodowlą jajek. Marysia wykorzysta ten fakt i zabierze pociechy Chodakowskich do sąsiada, gdzie pod pretekstem pokazania dzieciom kur i znoszenia jaj, rozejrzy się po oborze Daniela. Uda nawet, że robi zdjęcia Szymkowi, by udokumentować na fotografii to, co dzieje się w gospodarstwie Daniela. Kiedy Maja i Szymek zaczną bawić się w najlepsze, Daniel wyda się bardzo miły. - Lubi pan dzieci - zaśmieje się Marysia i w tym momencie atmosfera padnie. Danielowi zrzednie mina i od razu zmieni temat. Rogowska dostanie potwierdzenie, że coś ukrywa. 

Rogowska w 1700 odcinku "M jak miłość" nie odkryje całej prawdy o sąsiedzie, ale ewidentnie wpadnie na jakiś trop. Wiadomo już, że Daniel nie pojawił się w Grabinie przez przypadek i ma coś do ukrycia. Jak daleko się posunie? Czy stanowi niebezpieczeństwo dla Mostowiaków? O tym przekonamy się niebawem. 

M jak miłość, odcinek 1700: Jakub wyzdrowieje. Zacznie nowe życie z Kasią po ślubie
Najnowsze